Zábava

SkyShowtime a Warner Bros. Discovery oznamujú významnú dohodu o akvizícii programov

SkyShowtime podpísala zmluvu o exkluzívnych európskych právach na 21 lokálnych seriálov od Warner Bros. Discovery.

Táto kolekcia obsahuje niektoré z najpopulárnejších a vysoko oceňovaných relácií HBO Max, ktoré boli získané po konkurenčnom procese. Celkovo táto dohoda poskytuje SkyShowtime 168 epizód – viac ako 150 hodín – nového a predtým odvysielaného pôvodného programu. Finančné podmienky neboli zverejnené.

Dohoda zahŕňa tri úplne nové série, ktoré už dokončili výrobu a budú mať premiéru na SkyShowtime v roku 2023, čím sa urýchli vpád spoločnosti do pôvodného programovania.

Medzi nové programy, ktoré sa označujú ako SkyShowtime Originals, patria IT (Fínsko a Švédsko), The Winner (Česká republika a Slovensko) a Varšava (Poľsko). Okrem toho bude SkyShowtime premietať aj druhú sériu Por H o ​​​​por B (Španielsko). V službe bude aj prvá sezóna Por Ho o Por B. Dátumy premiér týchto relácií budú oznámené neskôr.

Medzi ďalšie obľúbené relácie zakúpené v rámci dohody patrí niekoľko seriálov, ktoré mali nedávno premiéru na HBO Max, ale teraz budú mať svoj exkluzívny domov na SkyShowtime. Sú to Beartown (Švédsko), Beforkners (Nórsko), Kamikaze (Dánsko), Lust (Švédsko) a The Informant (Maďarsko). SkyShowtime bude mať možnosť získať celosvetové práva na akékoľvek obnovené relácie a možnosť objednať si nové série pre mnohé relácie.

Generálny riaditeľ SkyShowtime Monty Sarhan povedal: „Toto je medzník pre SkyShowtime, ktorý nám poskytuje okamžitú oporu v pôvodnom programovacom priestore v predstihu. Ako streamovacia služba postavená výhradne pre Európu sľubuje SkyShowtime spotrebiteľom na našich trhoch. Miestne programy sú dôležitou súčasťou našej stratégie a sme radi, že sme domovom týchto nových seriálov a populárnych relácií, ktoré rezonujú u divákov v severských krajinách, strednej a východnej Európe a Španielsku.

Okrem nových pôvodných seriálov táto dohoda vylepšuje silnú a presvedčivú ponuku kriticky uznávaných seriálov SkyShowtime včas pre zostávajúce vydania na trhoch v Európe. Spolu s deviatimi novými a existujúcimi reláciami bude od marca 2023 k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime aj niekoľko sezón 12 hitov HBO Max.

READ  České múzeum vracia pôvodnú Beethovenovu partitúru

SkyShowtime prvýkrát spustili v septembri v Dánsku, Fínsku, Nórsku a Švédsku, v novembri nasledovali Holandsko a Portugalsko. V decembri bola streamovacia služba spustená v Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Čiernej Hore, Srbsku a Slovinsku.

SkyShowtime sa spustí v Q1 2023 na svojich zostávajúcich trhoch v Albánsku, Andorre, Českej republike, Maďarsku, Kosove, Severnom Macedónsku, Poľsku, Rumunsku, Slovensku a Španielsku.

Okrem miestnych programov ponúka SkyShowtime exkluzívne televízne premiérové ​​kinofilmy, nové a exkluzívne seriály so scenárom, obsah pre deti a rodinu a výber knižných titulov a boxov od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount, Showtime a ďalšie. Sky Studios a Peacock – všetko streamovanie na jednom mieste.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close