šport

Sladkých 16: Ženské dvojhra na Australian Open bola vyplnená

Washington, 13. januára 2021 (Michael Dickens)

Šestnásť kvalifikačných miest na budúci mesiac po štyroch dňoch intenzívnych bojov v Dubaji Austrálske otvorené kolo Je určená súťaž dvojhry žien. Každý, kto postúpil na tohtoročný Grand Slam, vyhral tri kvalifikačné žreby.

Fanúšikovia, ktorí pravidelne sledujú turné WTA, sú oboznámení s menami niektorých hráčov, ktorí idú do Melbourne: maďarská Tima Papos, belgická Greeting Lightning, slovinská Gaja Juan, talianska Sara Errani a bulharská Svetana Francova. Americká juniorská šampiónka žien z roku 2017 Roland Cros Whitney Ozukweová a egyptský starosta Šerif postúpili do svojho druhého grandslamového hlavného žrebu, ktorý sa zapísal do histórie na minuloročnom French Open a stala sa prvou ženou, ktorá sa zúčastnila veľkého žrebovania z Egypta.

Semeno č Gaja Juan, Na 104. mieste, zvíťazil v kvalifikácii tretieho kola proti Slovensku Rebecca Šramková, 6-1, 6-2, nečelili žiadnym bodom zlomu a na postup potrebovali 51 minút. Juan teraz dosiahol kariérny grandslamový turnaj a bol na Austrálskom otvorenom turnaji, v ktorom absolvoval predošlé veľké remízy v Rowan Cros, Wimbledone a US Open.

„Myslím si, že v tomto poslednom kole som vždy podával lepšie výkony; toto nie je moja prvá kvalifikácia.“ Povedal Juan. “Vždy sa snažím sústrediť na veci, ktoré musím urobiť. Dnes sa mi to darilo dobre. Myslím si, že veľa vecí, na ktorých pracujeme, sa skutočne ukázalo a som rád, že som si tým mohol prejsť.”

Semeno č. 7 Tima Babos Semeno číslo 20 prišlo zozadu, aby vyhralo Anna Carolina Schmitlová Slovensko, 6-2, 6-7 (5), 6-2, o dve hodiny a 30 minút. V Melbourne bude hrať dvojhru aj štvorhru Christina Miladenovic Francúzsko je jedným z najlepších tímov žrebovania.

READ  Hibernian 1: 1 Dundee United: Vyrovnávač Luke Bolton stavia boky na druhé miesto Futbalové správy

“Bol som [in Dubai] December je krásny mesiac, ”uviedol. Povedal Babos po svojom víťazstve. “Bol som dobre pripravený. Chcel som tu hrať dobre a kvalifikovať sa. Myslím si teda, že sa táto námaha vyplatila.”

Svetana Franková Výhra 6-3, 7-5 nad bývalým hráčom Top 50 Margarita Kaspianová Ruska. Od vlaňajšieho návratu z materskej dovolenky dosiahla Francova tri po sebe idúce grandslamové hlavné trate.

“Som veľmi šťastný.” Povedala Bronkova. “Teraz o tom premýšľam, na Grand Slamoch som hral iba od svojho návratu, tri v rade. Je to pre mňa extra motivujúce, pretože grandslamové zápasy tak milujem a som rád, že tu môžem byť.”

Semeno číslo 3 Zdravím elektroniku Kvalifikácia druhý rok po sebe na Australian Open Main Draw. Vyhral bývalého hráča Top 20 Varvara Lepchenko V USA 6-2, 3-6, 6-4.

• Osivo č. 17 Sarah Errani„Kto sa v roku 2012 dostal na finále na Roland Cros, cestuje do Melbourne. Porazil bývalého najlepšieho hráča 20 a vstup na divokú kartu அனா கொஞ்சு Chorvátsko, 3-6, 6-2, 6-4.

Semeno č. 16 Vráťte šerifa Prvý menovaný získal najlepších 50 hráčov Alessandra Chronic Srbsko 6: 1, 6: 2 sa kvalifikuje na svoj prvý Australian Open.

Whitney Ozukwe USA sa naposledy kvalifikovali po pochode z hranice eliminácie na víťazstvo v sete 2: 6, 7: 6 (1), 6: 2 proti bývalej najlepšej dvadsiatke. Mihela Busarnesku Rumunska.

Kompletné výsledky v stredu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close