Zábava

Slávna herečka a jej muž tvorili najsexi pár šoubiznisu a potom … Najväčšia hanba!

Scarlett Johansson sa narodila 22. novembra 1984 v New Yorku. Okrem dvojčaťa Huntera má sestru a ďalších dvoch bratov. Už od útleho detstva túžila po hereckej kariére a v prvom filme hrala ako 10-ročná. Išlo o čin zvaný North. Neskôr sa k nim pridali Manny & Lo, The Horse Sorcerer a The Distinctive World.

Scarlett Johansson na začiatku svojej hereckej kariéry.
Kylie Jenner

Zdroj: TriStar Pictures

Johansson je spájaný aj s ďalšími skutkami. Môžeme spomenúť Dievča s perlou, Match Point, Perfect Trick, King’s Favor, Kúpili sme zoo, Avengers, Lucy, alebo Jojo Rabbit a ďalšie.

Čo sa týka súkromia, blondínka sa v rokoch 2008 – 2011 vydala za kolegu Ryana Reynoldsa. V tom čase ju časopis Playboy vyhlásil za najsexi osobnosť roka a jej manžel za najsexi muža sveta. Dvojica sa spolu rozhodne nenudila. Dôkazom sú aj pikantné fotografie, ktoré sa na verejnosť dostali v roku 2011. Zverejnil ich hacker, ktorý nabúral do herečkinho telefónu. Scarlett bola z tejto situácie veľmi nešťastná. Zaoberala sa aj FBI a otvorene priznala, že to vníma ako hanbu. Páchateľa nakoniec vypátrali a slávny pár musel zaplatiť škodu 66 000 dolárov.

Ryan Reynolds bol prvým manželom herečky Scarlett Johansson.
Ryan Reynolds

Zdroj: SITA / AP

Pár sa rozviedol. Scarlett ju však nezradila. V roku 2014 sľúbila lásku a vernosť novinárovi menom Romain Duriac. Pár má dcéru Rose Dorothy. Ich manželstvo však trvalo iba tri roky.

Pred pár dňami sa blondínka opäť vydala. Svadobný obrad sa konal tajne a herečkiným vyvoleným je komik Colin Jost.

Scarlett Johansson a jej súčasný tretí manžel Colin Jost.
Colin Jost, Scarlett

Zdroj: SITA

READ  Vyhlásili osobnosti sociálnych sietí. Vyhrali ZOMRI, Plačková alebo Fero Joke

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close