Zábava

Slávny pár sa zasnúbil: Slová pod zásnubnou fotografiou majú hodnotu 100 bodov!

Rok 2020 sa nesie v znamení pandémie COVID-19 a mnoho jednotlivcov na ňu nebude spomínať vôbec v dobrom. V živote niektorých jednotlivcov sa však v posledných mesiacoch stala radostná udalosť. Aj medzi známymi osobnosťami je dosť takých, ktorí našli lásku, mali svadbu, otehotneli alebo sa im narodilo dieťa.

Medzi šťastlivcami patria Gwen Stefani a Blake Shelton, ktorí sa rozhodli posunúť svoj 5-ročný vzťah na vyššiu úroveň. Blake si s prsteňom kľakol pred svoju milovanú osobu a požiadal ju o ruku. “Gwen, ďakujem ti, že si mi zachránil rok 2020 … A zvyšok môjho života. Milujem ťa. Počula som od nej ÁNO,” Shelton písal pre spoločnú chvíľu z čarovného okamihu.

Nadšené ženy sa zhodli, že hudobník a spevák je veľký romantik. “Tieto slová by potešili každú ženu. Ste úžasný pár! Prajem vám veľa porozumenia a lásky,” je jednou z mnohých reakcií.

Obaja snúbenci už majú za sebou jedno nevydarené manželstvo. Blake Shelton bol ženatý s country speváčkou Mirandou Lambert, v roku 2015 sa rozviedli po 4 rokoch. V tom istom roku podala žiadosť o rozvod aj Gwen. Jej manželom bol hudobník Gavin Rossdale, s ktorým má troch synov.

Gwen Stefani a Blake Shelton sa zasnúbili.

Zdroj: Instagram

Myslíte si, že Blake Shelton a Gwen Stefani tvoria pekný pár?

READ  Jednoznačne potvrdené. Legendárna postava sa v novej matici neobjaví

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close