Sledujte Slovensko do 20 rokov vs. Spojené štáty do 20 rokov online: TV kanál a živé vysielanie z majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov 2023

Slovensko U20 vs USA U20 na námestí Estadio San Juan del Bicentenario Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov Piatok (26. mája).

Slovensko prehralo s Ekvádorom 2:1. Dopredu sa dostali v 29. minúte cez Matta Solkaia, zatiaľ čo Justin Curio vyrovnal situáciu Juhoameričanov v prvom polčase po zranení. V 59. minúte skóroval Jose Sosa.

Medzitým USA porazili Fidži 3:0. Všetky tri góly padli v záverečných 22 minútach. Diego Luna, Kate Cowell a Caleb Wiley doviedli Stars and Stripes k víťazstvu.

Mikey Varas zvíťazil v skupine B so šiestimi bodmi z dvoch zápasov. Slovensko je s tromi bodmi druhé.

Kedy začína zápas medzi USA U-20 a Slovenskom?

Zápas Premier League na Estadio San Juan del Bicentenario sa začína o 15:00 miestneho času v piatok 26. mája v San Juan v Argentíne.

Sú hodinu pred východným časom, takže zápas sa začne v USA 14:00 východného času / 11:00 PT.

Druhý zápas medzi Ekvádorom a Fidži sa začína v rovnakom čase na Estadio Unico Madre de Ciudades v Santiagu del Estero, čo znamená, že ani jeden tím nebude mať hernú výhodu nad ostatnými, ktorí hrajú vo svojich zápasoch.

Slovensko U-20 vs Spojené štáty U-20: TV kanál a živé vysielanie

Argentína: DIRECTV Sports Argentina, TyC Sports Play, TyC Sports Argentina
Kanada: Aplikácia TSN+, TSN3, RDS
Egypt: Hra bude na odkaze
Francúzsko: Web L’Equipe
Grécko: ERT hra
Indonézia: Video, moji
Medzinárodné: FIFA+