Sloven odpovedal masívnym únikom proti Shamrock Rovers

Fanúšik Michaela Flatleya Vladimír Weiss pripúšťa, že jeho strana Sloan Bratislava má šťastie, že v utorok prežila skúšku Ligy majstrov proti Shamrock Rovers, ale s prielomom Dive nesúhlasí so svojím súperom.

Syn manažéra – tiež známy ako Vladimir Weiss – priniesol remízu z Rovers k rozhodujúcemu cieľu pozitívnej atmosféry okolo štadióna Tallok.

Majstri Slovenska postúpili v treťom kole premiérového európskeho turnaja celkovo 3: 2, zatiaľ čo Hoops vstupuje do ceny útechy v tej istej fáze Európskej ligy.

Aj keď Stephen Bradley obvinil chorvátskeho rozhodcu Maria Sebeka z toho, že nepotrestal Rafaela Rata, keď ho pred 72. víťazom chytili s Robertom Lopezom, Weiss žiadne porušenie nezaznamenal.

Dotlače tohto incidentu sa ukázali ako nedostatočné v komunikácii, žiadny z domácich hráčov nepožiadal o pískanie.

„Máme šťastie,“ pripustil Weiss starší. „Shamrock hral brilantne, sebavedome, agresívne s charakterom a veľa trpezlivosti.“

„Iba 20 minút do druhého polčasu sme hrali lepšie a strelili úžasný gól Vlada, takže ísť do ďalšieho kola je dôležitejšie ako výkon.“

V ôsmich zápasoch proti Írom si Weiss udržal víťazný rekord – víťazstvo 2: 0 nad Rovers v prvom štvrťroku. Počas riadenia Gruzínska mal dve trate ako šéf Slovenska a ďalšie dve a pár porážok.

„Milujem vašu krajinu – najmä však Michaela Flatleyho,“ povedal o svetoznámom tanečníkovi a hudobníkovi. „Je úžasný, môj najobľúbenejší umelec na svete.“

„Gratulujem Shamrock Rovers v Európskej lige. Strelami proti nám majú šancu postúpiť do ďalšieho kola.“

Rovers nájdu svojich súperov budúci týždeň nerozhodne.