šport

Slovenská Fortuna liga a postavy tvoria existujúci vzťah

The Slovenská Fortuna liga Pod názvom Športový technologický inštitút Štatistiky fungujú Vytvorenie existujúceho vzťahu medzi týmito dvoma spoločnosťami ako ich oficiálnym dátovým partnerom.

Statistics Performance, ktorá je od roku 2019 oficiálnym závodným dátovým partnerom ligy a je jej integračným partnerom Slovenský futbalový zväzAž do leta 2024 bude zhromažďovať a spravovať údaje Apta výlučne pre všetky najlepšie turnaje Fortuna Ligy.

V rámci dohody budú údaje Apta použité na spustenie funkcií na oficiálnych komunikačných kanáloch Fortuna Ligy. Informačný kanál je k dispozícii na použitie v 12 najlepších ligových kluboch na ich oficiálnych webových stránkach a na digitálnych stránkach vysielacieho partnera ligy. Markíza – Slovensko.

Marcosa – Slovakia Výhody plynúce z prístupu k widgetom Apta Zlepšuje zapojenie publika vizualizáciou údajov, ktoré fanúšikom vysvetľujú kľúčové poznatky o výkone, vrátane tepelných máp, zásuviek a basovej matice.

Ivan KozákSlovenský prezident Fortuna Ligy poznamenal: „Sme radi, že môžeme rozšíriť našu federáciu o štatistické údaje, čo prinesie našim členským klubom mnoho významných výhod a poskytne príležitosti na zlepšenie pokrytia našej súťaže.

„Poskytnutie jednotnej a konzistentnej databázy pre každý klub poskytne nové príležitosti pre ich kreatívne mediálne odvetvia na zvýšenie digitálnej spolupráce s fanúšikmi, zatiaľ čo slovenský Marquez bude môcť zdieľať taktické postrehy s divákmi v reálnom čase.

„Povolením celého nášho digitálneho prostredia pomôže výkon štatistík priblížiť našich fanúšikov bližšie ako kedykoľvek predtým 2021/22.“

Ďalšia podpora bude poskytnutá z profesionálneho hľadiska, pričom tréneri, analytici a výkonní zamestnanci v každom špičkovom klube budú mať prospech z prístupu k štatistickým výkonom Portál Nástroj.

Prostredníctvom portálu bude mať každý klub prístup k živému prenosu poznatkov o výkonnosti v jednotlivých ligových zápasoch, ktoré poskytujú dôležité prostredie na podporu ich herného rozhodovania z lavičky.

READ  Corda otvára kampaň Cummins tvrdým víťazstvom

„Som veľmi rád, že ďalej rozvíjame naše vzťahy so Slovenskom Fortuna Liga, keď som s nimi predtým spolupracoval na závodnej dráhe.“ Alex Rice, Štatistiky robia hlavného majiteľa.

„Uvedomujeme si, aké dôležité sú údaje pre partnerov pri poskytovaní nových a pôsobivých zážitkov publika – a poskytovaním údajov spoločnosti Apta budú môcť špičkoví slovenskí futbaloví fanúšikovia ťažiť z poznatkov získaných z popredného a najspoľahlivejšieho zdroja údajov v tomto odbore.

“Pokiaľ ide o stranu Pro, som rád, že môžeme podporiť technický personál s vizuálnymi hernými poznatkami prostredníctvom portálu, ktorý je možné skontrolovať z tabletov. Bude to cenný zdroj na podporu ich pozorovaní z lavičky, ktoré by mohli nahlásiť kľúčové taktické postupy.” zásahy. ““

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close