šport

Slovenská lavička so staronovým realizačným tímom: Atmosféra je nastavená dobre

Marek Mintál

BRATISLAVA – Tréner Štefan Tarkovič povedie slovenskú futbalovú reprezentáciu so staronovým realizačným tímom. Jeho zverencov čaká najskôr finále kasární EURO 2020 v Severnom Írsku (12. novembra v Belfaste), potom si v Lige národov zmerajú sily so Škótskom (15. novembra v Trnave) a Českom (18. novembra v Plzni).

“V prvom rade by som sa chcel poďakovať predchádzajúcemu realizačnému tímu za prácu. Vážim si všetkých, osobne ich poznám a viem, že majú svoje profesionálne kvality, prajem im len to najlepšie. Pri nástupe na pozíciu reprezentačného trénera” , Povedal som, že túto situáciu vnímam ako krízu, a preto sa chcem obklopiť ľuďmi, ktorých dokonale poznám a ktorí so mnou už v takejto zložitej situácii spolupracovali. Viem tiež, ako reagujú a čo môžem očakávať z nich doplnili Marek Mintál a Samo Slovák, ktorí majú na národnej úrovni skúsenosti z barážových zápasov o postup na ME do 21 rokov Marek Košáň a Martin Nozdrovický, doteraz pôsobili v realizačnom tíme. “ Tarkovič uviedol pre oficiálny web Slovenského futbalového zväzu.

Bol veľmi milo prekvapený reakciou všetkých kontaktovaných. “Úprimne priznávam, že keď som ich oslovil, nepredpokladal som, že všetci moju ponuku prijali a bez váhania ju prijali do jednej, hoci vedia, že pre tento náhly je to konkrétna situácia. A to si veľmi vážim. Pre mňa , je to len dôkaz toho, že tímová atmosféra je dobre nastavená, cítim z tých ľudí veľa energie, čo je určite základ, aby sme dosiahli cieľ a prešli na euro, “ pridal Takovič pre futbalsfz.sk.

IMPLEMENTAČNÝ TÍM SR:
Hlavný tréner: Štefan Tarkovič
Asistenti koučovania: Marek Mintal, Samuel Slovák
Tréner brankárov: Miroslav Seman
Technický manažér: Róbert Tomaschek
Fitness tréner: Martin Rusňák
Lekári: Vladimír Pener, Ján Batalik
Fyzioterapeuti: Marián Drinka, Martin Nozdrovický, Peter Hečko
Masér: Marián Prelovský
Kustódi: Jan Beniak, Marek Kosan
Analýza videa: Michal Slyško

READ  Zástupca Alex Bolt hovorí o stretnutí s Gregorom Dimitrovom na Australian Open

Značky: Marek Mintál Slovensko Štefan Tarkovič

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR / Erika Ďurčová

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close