Slovenské tipy Extralica prekonáva Sloven Bratislava HK Nitra

Bratislava 1. októbra (Xinhua) – Štvrté kolo slovenskej premiéry v ľadovom hokeji Depos Extralica ozdobili atraktívne zápasy prvých dvoch tímov sezóny – HK Nitra a HC Sloven Bratislava. -Festival s cieľovým skóre.

V prvej tretine padlo iba šesť gólov. Oba tímy boli do začiatku tretej tretiny krk a krk, ale diváci hlavného mesta sa dostali na malú vzdialenosť, rýchlo strelili tri góly a vyhrali 8: 5. Nitriansky pravák Robert Varga zakončil noc hetrikom, kým ľavák Slovina Samuel Doc získal päť bodov za gól a štyri asistencie.

Začiatkom tohto týždňa dostali Slovinci trest a 3-bodovú výnimku po základnej časti za nedodržanie pravidiel týkajúcich sa juniorských hráčov v prvom kole sezóny, v ktorom Trensin prehral 4: 1.

V zápase Severného derby H.K. Potom finalista predchádzajúcej sezóny skóroval dvakrát v každej zo zostávajúcich sezón a vyhral 4: 0. Hosťujúci brankár Tomáš Domec zachránil v prvom rozstrele sezóny 29.

Na inom mieste HC Nové Zámky nepreukázal milosrdenstvo voči nováčikovi HC Grotto Prešov, ktorý sa už v prvej tretine ujal vedenia 3: 0 a v noci zakončil víťazstvom 8: 1 na čele s 25-ročným centrom Jurajom Ciscom s tromi. gólov a jednej asistencie na tabuli. Diváci sa snažili brániť, ale brankár Snow Jamki Jacob Lakovic zachránil obrazovku 32 strelami, aby pomohol svojmu tímu k postupu na 6. miesto.

Priekopník HC ’05 Banská Bystrica Alex Tamasi dvakrát skóroval, aby priviedol svoj tím k víťazstvu 3: 1 nad HK Dukla Trenčín. HC ’05 Banská Bystrica sa stalo jedným zo štyroch tímov s zatiaľ tromi víťazstvami, pričom si udržalo konzistentný rytmus tým, že každú sezónu strelil jeden gól proti HK Dukla Tencin. Alex Tamasi pridal prvé dva a jeho nový spoluhráč, ruský útočník Nikita Scerbak, tretí gól pri svojom debute.

READ  "Ani sa nesnažím skryť mizogýniu"

HC Cossis sa úspešne presadil po negatívnej sérii troch po sebe idúcich porážok. Na začiatku vyzeralo všetko veľmi temne, pretože MHK 32 Liptovský Mikuláš sa v 16. minúte ujal vedenia 2: 0, ale domáci tím sa spojil a strelil päť gólov v rade, pričom v minulej sezóne dvakrát našiel sieť na čele s najlepším strelcom Marekom Burtonom. Pomáha pri powerplay a otváraní hier.

S výrazne kratším zoznamom ako v predchádzajúcej sezóne zápasil HKM Zvolen s návratom do majstrovskej formy, keď prehral druhý zápas v štyroch kolách. HK Dukla Ingema Michalovce potrebuje na víťazstvo 4: 3 5-gólovú druhú tretinu. Hosťujúci 24-ročný útočník Roman Jidney viedol svoj tím dvoma gólmi a jednou asistenciou.