šport

Slovensko proti Írsku: TV detaily, tímové správy a čas výkopu utorňajšej kvalifikácie WNT

Írsko proti Slovensku: TV podrobnosti.

Írsko, ktoré si vo štvrtok večer zabezpečilo postup do play-off majstrovstiev sveta proti Fínsku, sa stretne so Slovenskom v záverečnom zápase kvalifikácie majstrovstiev sveta v skupine.

Po štvrtkovom večernom víťazstve sa Írsko bude snažiť udržať si tempo aj do play-off na budúci mesiac. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Írsku proti Slovensku.

Kedy hrá Írsko so Slovenskom?

Írsko nastúpi proti Slovensku v blížiacej sa Seneke utorok 6. septembra. Súťaž sa začne o hod 17:00.

Čo je v stávke?

Írsko vstupuje do hry s vedomím, že má postup do play-off na majstrovstvá sveta 2023 v Austrálii a na Novom Zélande.

Tím Vera Pau je v skupine A na druhom mieste a má štyri body za Fínskom s jediným zápasom v hre. Zatiaľ čo zostavy ešte nie sú jasné, utorňajší zápas je ešte dôležitejší.

Víťazstvo by bolo dobré pre Írsko z hľadiska ich svetového rebríčka, pričom by im dodalo ďalší pocit dynamiky smerujúcej do play-off v nadchádzajúcich mesiacoch.

Ako sledovať šport v televízii?

Zápas môžete sledovať naživo RTE 2Vysiela sa o 16:30. Premietať sa bude po celom svete Prehrávač RTE.

Aká je skupinová správa?

Názov Baw je a Tím 28 hráčov Tak ako Harriet Scott, Megan Campbell a Leanne Kiernan sa vrátili po tom, čo zmeškali júnové víťazstvo 9:0 nad Georgiou.

V utorňajšom zápase však budú bez Jamieho Finna, pričom pochybuje aj o Niamh Faye.

Tím Írska.

Tu je kompletný káder na zápas proti Slovensku:

READ  Útočnícky cieľ identifikoval večerné titulky Newcastlu United a výsledky Dubrovky

Brankári: Courtney Brosnan (Everton), Grace Moloney (Reading), Megan Walsh (Brighton & Hove Albion), Eve Batana (DLR Waves)

Obrancovia: Harriet Scott (Birmingham City), Claire O’Riordan (Celtic), Diane Caldwell (Reading), Louise Quinn (Birmingham City), Niamh Faye (Liverpool), Hayley Nolan (London City Lyonesse), Chloe Mustaghi (Bristol City), Megan Campbell (Liverpool), Iain O’Gorman (Beamount United)

Stredopoliari: Katie McCabe (Arsenal), Denis O’Sullivan (North Carolina Courage), Megan Connolly (Brighton & Hove Albion), Rusha Littlejohn (Aston Villa), Jamie Finn (Birmingham City), Ciara Grant (Hearts), Lily Ough (Londýn) . Lions), Ellen Molloy (Wexford Youths), Jess Jiu (West Ham United), Lucy Quinn (Birmingham City)

Dopredu: Heather Payne (Florida State University), Amber Barrett (FFC Turbine Potsdam), Leanne Kiernan (Liverpool), Abby Larkin (Shelbourne), Saoirse Noonan (Durham WFC).

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close