Slovensko (video) – R.D. Ruský rugbyový tím trolluje futbalistov o komediálnej obrane pri porážke Sports News.

Účet ruského národného rugbyového tímu na Twitteri bol jedným z davov po ich prehre so Slovenskom v noci na utorok v kvalifikácii majstrovstiev sveta.

Tím Stanislava Cercesa podľahol na stretnutí skupiny H v Trincomalee 2: 1, tri minúty po tom, čo v 74. min zasiahol víťaza bývalý krídelník Zenitu Petrohrad Robert Mack – čo zdôvodnil obranca Mario Fernandez.

Fernandez si myslel, že sa nejakým spôsobom zapojil do otváracieho gólu Slovenska v prvom polčase, keď obranca uviazol so spoluhráčom Gruzínskom v rohu a obranca Milan Schrinier nesmel vkĺznuť domov zadarmo.

Na obrazoch Fernandeza a Tikie, ktorí spolu zápasili, že slovenčina mala hrozbu zrušiť, sa čoskoro na ruských účtoch sociálnych sietí objavil, čo vyvolalo rozsiahly výsmech.

Orezávací zápas dvojice sa považoval za veľmi podobný scénam, ktoré fanúšikovia videli v ragby, čo viedlo k štúdiu ruského národného rugbyového tímu.

„Pozri sa na Fernandeza a Ticiu, hovoria, že trénujú,“ Napísal používateľa Twitteru a označil ruský ragbyový účet.

Ruské rugby odpovedalo napísaním: „Nech je to čokoľvek, sú len dvaja.“ [You] Potrebujeme viac ľudí, dúfame, že chlapci budú nabudúce počúvať. „

Účet do značnej miery neskôr zdieľal obrázok toho, ako by vyzerala dokonalá skrumáž, namiesto verzie, ktorú poskytli Fernandez a Digigia.

Ragbyový účet, ktorý sa znovu oživil po víťaznom góle Macu na Slovensku, si s výberom počítačov tweetol s povzdychom.

„Je dobré sa nebáť ruského ragbyového macu.“ [Mac]„Pretože používame notebooky od inej spoločnosti,“ To si robilo srandu.

Rusko prehralo v utorok proti Slovinsku a Malte, aby zahájilo kvalifikačnú kampaň pre Katar 2022.

READ  Medzinárodné tímy športovcov pre Africký triatlonový pohár

V tesnej skupine H je Rusko druhé na šiestich bodoch, s šesťbodovou remízou s Chorvátskom, ale ťahá sa za rozdielom gólov.

„Dúfame v ďalšie,“ uviedol. Po porážke na Slovensku povedal manažér Čerčov. „V určitom okamihu sme mali iniciatívu, ale štandardná hra zmenila hru.“

„Boli sme na to pripravení, Slováci nikdy neskórovali [open play] V posledných zápasoch sme ale súhlasili z jedného setu.

„Prehrali sme, museli sme zmeniť hru. Zmenili sme systém, vzadu sme prešli na štyri a uvoľnili sme druhého útočníka.“

„Vyvinuli sme tlak, dali sme gól, ale rýchlo sme súhlasili. Mali sme šance, ale nedokázali sme skórovať.“