Hlavné správy

Slovensko vs Azerbajdžan Ukážka a predpoveď | Liga národov UEFA 2022-23

Kliknutím sem získate dnešné tipy na športové stávkovanie od našich odborných analytikov!

faktov

Kedy sa hrá Slovensko vs Azerbajdžan a kedy to začína? Slovensko vs Azerbajdžan Štvrtok 22. septembra 2022 – 19:45 (UK)

Kde sa hrá Slovensko vs Azerbajdžan? Slovensko vs Azerbajdžan sa bude konať v CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského v Trnave.

Kde môžem získať vstupenky na Slovensko vs Azerbajdžan? Informácie o vstupenkách na Slovensko vs Azerbajdžan nájdete na webovej stránke reprezentácie jednotlivých krajín

Na akom kanáli je Slovensko vs Azerbajdžan v Anglicku? Premier Sports má práva na televízne vysielanie zápasov Ligy národov UEFA v Spojenom kráľovstve, takže sa oplatí pozrieť si ich rozpis zápasov Slovensko verzus Azerbajdžan.

Kde môžem streamovať Slovensko vs Azerbajdžan v Anglicku? Ak sa Slovensko vs Azerbajdžan vysiela v televízii Premier Sports, predplatitelia budú môcť zápas vysielať naživo na Premier Player.

Predpoveď

Domáci do toho prišli po prehre 2:1 proti Kazachstanu v ich poslednom zápase v júni. V dvoch zápasoch proti Kazachstanu a Slovensku to urobilo dve prehry. Z ostatných zápasov majú dve výhry. Ich výhra 1:0 proti Azerbajdžanu bola znakom úpadku Azerbajdžanu. Hostia si v poslednom zápase zabezpečili potrebnú výhru 2:0 proti Bielorusku. Oba tímy strelili vo svojich štyroch zápasoch spolu 11 gólov, pričom domáci mali navrch pod 2,5 gólu.

READ  Trump uviedol, že Sudán sa rozhodol normalizovať vzťahy s Izraelom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close