Hlavné správy

Slovensko vs Kazachstan Ukážka a predpoveď | Liga národov UEFA 2022-23

Kliknutím sem získate dnešné tipy na športové stávky od našich odborných analytikov!

Fakty

Kedy je Slovensko vs Kazachstan Kedy to začína? Slovensko a Kazachstan sa stretnú v pondelok 6Th Jún 2022 – 19:45 (Spojené kráľovstvo)

Kde je Slovensko vs Kazachstan Zadržané? Zápas medzi Slovenskom a Kazachstanom sa koná v City Arene – Stadion Antona Maladinsko na Slovensku Tranova.

Kde môžem získať vstupenky na Slovensko vs Kazachstan?? Informácie o vstupenkách na zápas Slovensko vs Kazachstan nájdete na webovej stránke jednotlivých krajín

Aký kanál je Slovensko vs Kazachstan V UK? Premier Sports získala práva na televízne vysielanie zápasov Ligy národov UEFA v Spojenom kráľovstve, takže sa oplatí sledovať ich program na zápas Slovensko vs Kazachstan.

Kde môžem streamovať Slovensko vs Kazachstan vo Veľkej Británii? Ak bude mať Slovensko vs Kazachstan premiéru na Premier Sports, predplatitelia budú môcť zápas vysielať naživo na Premier Player.

Predpoveď

Dva zohraté tímy búchajú v Trincomalee, keď Slovensko hostí Kazachstan. Oba tímy majú z minulého piatka na konte nielen výhry, ale aj čisté kontá a pre obe strany bude ťažké zlomiť tú druhú. Nakoniec v kontexte skupiny C3 aj pre Slovensko, aj keď hrá na domácej pôde a má možnosť uprednostniť defenzívnu stabilitu s Kazachstanom, remíza sa nepovažuje za zlé rozhodnutie, sťažuje to čo najviac zlomiť sa. Zdá sa, že tento zápas je chytrou hrou na podporu rovnováhy.

READ  Leteckú políciu nad Slovenskom zabezpečujú stíhačky českého letectva JAS-39C/D Gripen

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close