Hlavné správy

Slovensko vs Taliansko: Ako sledovať priamy prenos, aktualizácie skóre a zápas majstrovstiev UEFA U-19 | 20.06.2022

pred 17:27 hodinami

Zostaňte s nami a sledujte túto hru!

pred 17:22 hodinami

Kde sledovať hru?

Pripomíname, že hra sa bude vysielať v televízii cez ESPN a môžete ju sledovať aj cez Star + Signal Online.
Ak ho chcete sledovať online, VAVEL je pre vás tou najlepšou voľbou.

pred 17:17 hodinami

Sebastian Cosa, hráča určite musíte vidieť!

pred 17:12 hodinami

Ako sa sem Slovensko dostalo?

Slovenský tím pokračuje v budovaní ME hráčov do 19 rokov so svojimi hráčmi s cieľom ukázať, že slovenský tím patrí medzi konkurentov v regióne. Mládežnícky delegát bude musieť bojovať, aby získal jednu zo vstupeniek na majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov, ktoré sa budú konať v Indonézii. Medzi mená, ktoré z tohto tímu vyjdú, sú Sebastian Kosa, Gabriel Halladrin, Adam Grieger a Order Gajdoš, všetci títo mladíci, ktorí vyrastali v prvej lige Slovenska alebo v mládežníckych ligách po celej Európe, a to je pre nich príležitosť. ukázať zo seba to najlepšie. Pokúste sa získať miesto v tíme na medzinárodnej úrovni. Táto generácia by mala byť súčasťou slovenskej výpravy bojujúcej o miestenku na MS 2026.

pred 17:07 hodinami

Christian Volpado, hráč, ktorý musíte vidieť!

pred 17:02 hodinami

Ako prichádza Taliansko?

Taliansky národný tím začína nový futbalový proces v divízii U-19, Taliani postupne rastú v regióne a táto generácia bude kľúčovou súčasťou úplného kvalifikačného procesu na MS 2026. Medzi zaujímavé mená tejto generácie patria Fabio Miretti, Cristian Volpado, Diego Coppola a Tomazo Baltanci, ktorí sú začínajúci hráči v nižších divíziách najlepších tímov Serie A. Táto generácia musí začať ukazovať rast talianskeho tímu, aby získala jedno zo 4 miest na Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov, ktoré sa budú konať v Indonézii v roku 2023, a zaradí sa medzi 5 najlepších miest UEFA.

READ  Trump stratil všetku nádej v boji o prezidentský úrad

pred 16:57 2 hodinami

kde je hra?

pred 16:52 2 hodinami

Vitajte!

Pekný deň všetkým čitateľom VAVEL! Vitajte pri priamom prenose zo súťaže Slovensko vs. Taliansko, 2022 Majstrovstvá UEFA do 19 rokov skupina A Dátum 2 súvisiaci s bojom. Zápas sa odohrá na Štadióne Antona Maladinského o 11.30 h.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close