Zábava

Slovensko zlepšuje pravidlá inzercie v kasínach – Novinky z európskeho herného priemyslu

Čas na učenie: <1 Minúta

Kindred Group potvrdila, že jej vlajková loď značky Unipet sa od 1. júla stiahne z nemeckého trhu.

Operátor so sídlom v Štokholme oznámil miestnym úradom, že sa rozhodol zrušiť žiadosti o licenciu Unibed na športové stávky a virtuálne automaty, aby sa mohol zúčastniť na dohode GlüNeuRStv (GlüNeuRStv) medzi štvrtými nemeckými štátmi.

„Naším dlhodobým strategickým smerom je vytvoriť lokálne regulované trhy ako kľúčový motor nášho rastu,“ povedal Kindred.

„Avšak postupy na podávanie žiadostí o licenciu, licenčné podmienky a regulačné prostredie musia byť transparentné, konzistentné a finančne životaschopné, aby boli konkurencieschopné na trhu.“

Kindred uviedol, že rozhodnutie bolo prijaté na základe posúdenia trhových podmienok, v ktorých sú obmedzenia GlüNeuRStv na aplikačné postupy a produkty považované za „neštandardné a konkurencieschopné voči nelicencovanej ponuke“.

Unipet sa stal top značkou, ktorá opustila režim GlüNeuRStv, v ktorom Kindred dodržal dvojročnú čakaciu lehotu na získanie trhovej licencie, čo sa už nepovažuje za strategickú prioritu.

Po stiahnutí sa z Nemecka Kindred povedal, že si stanovil za prioritu rozšírenie svojej severoamerickej prítomnosti a „prevzatie kontroly nad výrobou akvizíciou platformy Kindred Sportsbook a Relax Gaming“.

Kindret uzatvára: „Momentálne nevidíme základ pre dlhodobú partnerskú hodnotu a zákaznícku skúsenosť. Vážime si však, že táto situácia sa môže v budúcnosti zmeniť.

„Keďže naše operácie v Nemecku sú obmedzené, toto rozhodnutie bude mať malý finančný dopad na Kindred.“

READ  Podľa Apple ide o najlepšie aplikácie roku 2020

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close