Ekonomika

Slovenský obchodný prebytok sa v októbri zvyšuje

Regionálne dnes

Štvrtok 10. decembra 2020, 20:57

Prebytok obchodnej bilancie Slovenska sa v októbri zvýšil na 807,5 milióna z 304 miliónov eur v rovnakom mesiaci minulého roka, uviedol v stredu tamojší štatistický úrad.

Obrázok Pixie

V septembri bol prebytok obchodnej bilancie 70 707,9 mil. Nedávny nárast prebytku obchodnej bilancie je najvyšší za posledné desaťročie. Export v októbri medziročne vzrástol o 0,6%, zatiaľ čo dovoz klesol 5.7%.

Podporte BUDAPEST OBCHODNÝ VESTNÍK

Vytvorenie časopisu hodného názvu je drahý biznis. Už 27 rokov sa vydavatelia, redaktori a reportéri časopisu Budapest Business Journal snažia priniesť vám obchodné správy, informácie, ktorým môžete dôverovať, ktoré sú pravdivé, presné a obchodné správy, ktoré sú dodávané bez strachu a priazne.

Novinové spoločnosti po celom svete sa ťažko snažia nájsť taký obchodný model, ktorý by im umožnil pokračovať v excelovaní bez toho, aby to ohrozilo ich výkonnosť. V poslednej dobe niektorí experimentovali s myšlienkou zaujať svojich čitateľov ako svojich najdôležitejších partnerov.

Rovnakú príležitosť chceme ponúknuť našim čitateľom. Radi by sme vás pozvali, aby ste nám pomohli vydať kvalitný obchodný denník, ktorý potrebujete. Stlačte naše tlačidlo Podpora PPJ a môžete si zvoliť, ako často a ako často nám môžete posielať svoje príspevky.

READ  Rebríček univerzít rozvíjajúcich sa ekonomík 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close