šport

Smrť Dona Chopsacka – Crown Point, I.N.

A Soapsack

9. október 1942 – 16. december 2020

Hobart, IN – 78 ročný Don Chopsack zomrel v stredu 16. decembra 2020. Dan minulý rok statočne bojoval so vzácnou a invazívnou rakovinou a zomrel po svojom boku so svojou milujúcou rodinou.

Ostala po ňom manželka Barbara (55); Tri deti: Jane (Rick) Myersky, Dan (Denis) Sobsak, Amy (Gus) Paramandkis; Šesť vnukov: Jack a Brett Myersky, Danny a Dominic Sobsak a Ava a Leah Paramandkis. Po Dane zostal jej brat Fred (Stephanie) Chopsack; A veľa, veľa neterí, synovcov, bratrancov a priateľov.

Pred Danom zomrela jeho dcéra Michael; A jeho rodičia: Walter Chopsack a Cornila (Nelly) Chopsack.

Don sa narodil 9. októbra 1942. Navštevoval katolícku školu svätého Marka a strednú školu Lou Wallace v roku 1961, kde hrával futbal a získal prestížnu cenu MVP. Dan navštevoval vysokú školu a vyštudoval Business Administration a Education na Indiana University. Vlastník / prevádzkovateľ zákazkovej stavebnej spoločnosti Dan. Už 42 rokov pracuje ako dodávateľ v okresoch Lake a Porter County. Vďaka svojmu podnikaniu si Dan vytvoril veľa pevných vzťahov a rozvinul vynikajúcu pracovnú morálku medzi mnohými rodinami, priateľmi a príbuznými. Bol členom Klubu športovcov Garyho a Slovenského klubu. Bol tiež dlhoročným a hrdým členom charitatívnej skupiny HHAC známej ako „Hunky Hollow“ so sídlom v Hobarte, I.N. Hlavne prispel do Centra možností v. Výsledkom tohto spojenia sú niektoré z Danových blízkych a dlhodobých priateľstiev.

Danova láska bola na rybačke so svojimi priateľmi v Manitobe, hlavne si užívala chvíle s rodinou a priateľmi na ostrove Marco. Tiež miloval čas, ktorý venoval sledovaniu svojich vnukov na mnohých športových udalostiach, ktoré navštevoval. Z domova je Dan doma v Kolíne nad Rýnom, kde rád rybárčil a člnkoval na jazere Long Lake. Nedávno si pre svoju rodinu kúpil svoju vysnívanú chatu.

READ  Liga majstrov: PSG porazilo Manchester United v megahove

Bol členom katolíckej cirkvi Najsvätejšej sviatosti a svätého Jána z Arku, ale posledný rok priateľstva rozvíjal s Tomom Mischlerom, otcom katolíckej cirkvi Ducha Svätého.

Verejná účasť bude v pondelok 21. decembra 2020 v GEISEN FUNERAL, CEMATION & RECEPTION CENTER, 606 E. 113. Ave., Crown Point, IN 46307, od 15:00 do 19:00. Kresťanská omša v kostole Svätého Ducha Súkromná omša o. Úradník Thomasa Mischlera. Pohreb na cintoríne Calumet Park v Merrillville, IN.

Kvôli COVID-19 sú obmedzenia týkajúce sa konečného domu nasledovné: Sociálna vzdialenosť do 6 stôp, maximálne 25 osôb naraz, potrebné masky.

Namiesto kvetov je možné poskytnúť dary v mene Dana pre kostol Ducha Svätého a svätého Jána z Arku. Navštívte Danovu online knihu hostí www.GeisenFuneralHome.com 219-663-2500

Publikované Timesom 19. decembra 2020.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close