Hlavné správy

Šokujúca vražda v Ostrave: Muž brutálne bodol svoju priateľku! Nechcel, aby sa nakazila koronavírusom

Žena mala bodnúť svoju manželku obzvlášť krutým spôsobom. Ani nekonal v afére, mal všetko, na čo mal myslieť. Po krvavom čine sa dopustil. „Zabil som svoju priateľku,“ povedal zamestnancom väznice v Ostrave, kam smerovali jeho kroky. O niekoľko hodín ho obvinili z vraždy. Správu priniesol portál blesk.

Otrasný pohľad na miesto činu

Päťdesiatnik si vzal nôž krátko po polnoci, posledný októbrový piatok. „Prevádzkovatelia linky 158 dostali v ranných hodinách informáciu od zamestnancov určitého ostravského zariadenia, že za nimi prišiel muž a oznámil zabitie svojej priateľky,“ reagovala policajná hovorkyňa Soňa Štětínská.

Policajtom bol hrozný pohľad na miesto činu. Žena ležala v kaluži krvi. Už jej nedokázali pomôcť. A motív? Nemali by to byť vzájomné spory. Český web uvádza, že koronavírus zohral významnú úlohu. Muž mal byť nakazený a údajne to „preskočil“. Bohužiaľ, zaplatil za to nevinný človek. Údajne nechcel nechať svoju priateľku na uzde, a tak ju zabil sám. Potom chcel spáchať samovraždu, ale nepodarilo sa mu to.

Smutný dôvod: České médiá informujú, že muža zavraždili zo strachu pred koronavírusom.

Zdroj: Getty Images

V deň, keď sa ohlásil, bol obvinený z vraždy. Spolupracuje s kriminalistami. Podľa servera Polar.cz, kde sám prišiel do ostravského väzenia, preto zostal. Za to, čo urobil, mu hrozí 15 až 20 rokov v mraze alebo na doživotie.

READ  Prípad kontroverzných Kotlebových kontrol sa končí, zaznejú záverečné reči - Domov - Spravodajstvo

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close