Svet

Šokujúci zážitok Otta Weitera (65) z JIS: 4,5 minúty bolo Mŕtve … Po jeho smrti stretol svoju nebohú manželku († 47)!

Otto Weiter priznal, že po smrti milovanej manželky Andrejky hľadal východisko na dne pohára. Popíjal whisky s cigaretou a fľašou koly. Žiadne jedlo, žiadny spánok. Jeho telo v kombinácii s veľkým smútkom nezvládlo. Jedného dňa jeho slabé srdce začalo zlyhávať. Preto zavolal záchranku a … Odvtedy si nič nepamätá.


Veľká bolesť Otta Weitera: Jeho milovaná manželka zomrela († 47)!


Pripustil to v stredu večer v diskusnej relácii Senzi svet s Bašou v Senzi Tv. “Je mi zle od žalúdka. Nejedla som nič, bolo to dosť hodín, takže hovorím, že to bude od hladu. Ale v priebehu niekoľkých hodín som začala pociťovať tlak v srdci, začala som zle dýchať, a tak ďalej. opísal okamihy pred krachom Weitera. Zavolal si preto priateľa známeho kardiológa Viliama Fishera.


TERAZ: Otto Weiter bol náhle hospitalizovaný: Spevák je v nemocnici!


Prišiel priamo za spevákom a odviezol ho do nemocnice. „Zistili, že moje srdce pracovalo na 15% a okamžite ma vzali na JIS a ARO a ja som tam zostal, takže mi de facto zachránili život.“ Pripustil Otto. Od chvíle, keď ste zavolali o pomoc, si nič nepamätá. Prekvapili ho dokonca aj slová moderátoriek Barbory ​​Balúchovej a Nory Meszárošovej.

Otto Weiter prišiel do talkshow Barbory ​​Balúchovej a otvorene hovoril o ťažkých chvíľach, ktoré prežil v posledných mesiacoch.
Šokujúci zážitok Otta Weitera

Zdroj: Senzi TV

“Podpísali ste reverz a chceli ste ísť domov, ale spadli ste na chodbe, prišiel kolaps a zástava srdca.” povedal Noro. Weitera museli oživovať, dokonca si mal polámať rebrá. “Bol som mŕtvy 4,5 minúty. Iba vypli prístroje, vypli všetko, bol som presne 4,5 minúty mŕtvy,” prekvapuje speváčka. Ale na konci tunela, ako sa hovorí, po smrti, nevidel žiadne svetlo.

Videl iba svoju manželku Andrejku, ktorá zomrela v polovici júla. “S Andrejkou som bol úplne skutočný. Išli sme točiť do televízie Senzi. Andrejka maľovala, stále som zbierala nejaké veci. Boli sme úplne skutoční, skutočne som jej upravoval vlasy, skutočne sme komunikovali, boli spolu. Naozaj som to cítil , to bol môj život, “ opísal nezáživný umelec.

READ  Strašidelné správy: Mikroplasty sa našli v ľudských orgánoch prvýkrát! Aké budú následky?

Otto Weiter hovoril o strate manželky, ale aj o pobyte v nemocnici.
Šokujúci zážitok Otta Weitera

Zdroj: Senzi TV

“Keď som sa znova prebral, keď ma kopali a ja som sa prebral v mozgu, prvá vec, ktorú som pochopil, bolo, že to bol vlastne sen. To, že som si myslel, že v živote pokračujem,” opísal Weiterove nevysvetliteľné chvíle. Zároveň však priznáva, že si z pobytu v nemocnici nič viac nepamätá. Začal si všímať, až keď ho preložili na psychiatrickú kliniku.

Bol tam 2 týždne práve preto, že bol niekoľko minút oficiálne mŕtvy – odborníci potrebovali sledovať jeho mozgovú aktivitu. “Vzali ma na posteľ tou dlhou 50-metrovou chodbou do mojej budúcej izby. Dostal som sa tam, do tej chodby. A hovorím, kde som? Čo tu robím? Kam ma vezú? Tam som začal premýšľať, prečo som v nemocnici. “ dodal ďalší.

Otto Weiter si zo svojej hospitalizácie nič nepamätá.
Šokujúci zážitok Otta Weitera

Zdroj: Senzi TV

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close