športové

Soligorsk – Sluckova analýza: predpovede papiera dozadu

dnes 10:07
|

Podľa predpovede článku by mal byť Shakhtar Soligorsk pred sezónou v prvom rade, zatiaľ čo FK Sluck bol v druhej polovici bieloruského remíza. Po 4 kolách sa situácia zmení, predpokladáme však, že nasledujúci zápas už bude odrážať kvalitu a skúsenosti oboch tímov.

Tipni ak

Zdroj: Niké

Ambiciózny Shakhtar vždy mlčí

Soligorsk neskončil horšie ako posledných 10 sezón. Avšak desaťročie na vrchole BATE Borisov až do minulého roka, ktoré chce Šachtár využiť. Keď prehral v Super pohári a v prvom semifinále, ktorý nebol namierený proti Brestovi, nepodarilo sa mu vstúpiť na majstrovstvá. Vyhral iba s Gorodejou a pridal iba 2 remízy a straty v ďalších dueloch. Obrana s 3 jasnými účtami je vynikajúca, domáci tím však zaznamenal iba dva zo 14 domácich zápasov. Zločin zostáva Achillovou pätou ambiciózneho klubu, v ktorom posledný zápas bol celú minútu a slovenského Júliusa Szökeho.

Úspech slávy ide ruka v ruke

Hostia, nekvalitný klub, ktorý sa po povýšení na vrchol konkurencie v roku 2013 nedokončil lepšie ako ôsmy alebo dokonca jedenásty, urobili do roku 2020 vynikajúcu zmenu. V súvahe 2-1 -1, má pôsobivé 3. miesto. Klub, ktorý má to šťastie, že sa dostal na vrchol, jednoznačne ťaží najviac z Bieloruska zo zvýšeného záujmu divákov v anglicky hovoriacich krajinách po celom svete. Zápasy medzi hlavou pre Sluck už nie sú úsmevom. Pri šiestich zápasoch prehral až 5, naposledy rovnako vysoký 5: 0.

Ako vidia tipéri:

Šport.sk

Zdroj: NIKE

Tu je čo odporučiť:

Shakhtar Soligorsk – FK Sluck – 1

Výsledok a ciele – Shaftman / menej ako 3,5

Veríme, že domáci tím využije príležitosť a použije kvalitný rámec ako hostia ako odrazový mostík na boj o titul. Mohli by sme kombinovať ich výhru s menej ako 4 gólmi v zápase pre lepšie šance, čo by nemal byť problém pre oba tímy s menším počtom gólov v zápasoch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close