šport

‚Som rád, že som opäť ostrovan‘

Dres Zdeno Chára Naval Capitals W

V treťom kole vstupného draftu NHL 1996 The Ostrovania Vybraný hráč obrany 6-ft-9 Zdeno Chára Zo Slovenska odohrá s tímom štyri sezóny.

O dvadsať rokov neskôr sa Sarah vracia do tímu, ktorý vytvorila. ostrovy Dohodli sa na ročnej zmluve 44-ročný hráč bol s ním v sobotu, keď hovoril s novinármi o odohraní ďalšej sezóny a návrate do New Yorku.

„Nikdy neviete, ako sa váš život vyvinie a ako sa skončí, a nikto si nevie predstaviť, kam skončia,“ povedala Sarah. „Prosto to fungovalo a som rád, že som to urobil. Som rád, že som opäť ostrovan. Niekedy to jednoducho funguje.“

Sarah počas svojej 23-ročnej kariéry hrala za štyri tímy, vrátane 14 sezón v Bostone Bruins v rokoch 2006-20. Poznamenal, že jeho rodina stále žije v Bostone, takže umiestnenie bolo veľkým faktorom, kde sa rozhodol hrať. Sarah nebude zdieľať to, čo o ňu zaujímali ostatné tímy, ale poznamenala, že okrem ostrovov existujú aj ďalšie.

„No, je to celý kruh, ktovie, ako to bude fungovať o dvadsaťjeden rokov,“ povedala Sarah. „Určite som veľmi hrdý a pokorný, že som opäť ostrovan. Je zrejmé, že táto organizácia prešla za posledných 20 rokov určitými zmenami, ale myslím si, že všetci vidíme pokrok a pozitivitu tímu.

„Diskusie s rodinou sa viedli snáď celé leto. Bolo pre mňa dôležité, aby bola moja rodina v pohode a bol by som ochotný hrať sa s niekým iným a držať sa od nich ďalej. Ale zároveň nie príliš ďaleko.“ „

Islands skončili vo Východnej divízii NHL štvrté a základnú sezónu 2020-21 ukončili s bilanciou 32-17-7 (71 bodov). V prvom kole play off zdolali Pittsburgh Penguins 4:2 a Bruins zdolali v šiestich zápasoch. Ich sezóna sa skončila konferenčným finále, nakoniec podľahli Tampe Bay Lightning, ktorá vyhrala Stanleyho pohár v siedmich zápasoch.

READ  Running for Life - zmeny online

Sarah dúfa, že jej vášeň a láska k hre môže ďalej prispieť k tímu, ktorý má na nadchádzajúcu sezónu veľké očakávania.

„Milujem hru, mám pre ňu vášeň a dúfam, že budem môcť hrať,“ povedala Sarah. „Sú to, čo potrebujete. Myslím si, že nemusíte veľa hovoriť, okrem toho, že hru milujete a chcete sa o ňu zaujímať a byť v nej úspešný.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close