Veda

Sonda Spojených arabských emirátov Dúfam, že Mars: uvidíte, ako sa kozmická loď, ktorá vytvára dejiny, blížila k červenej planéte

Cieľom sondy Nádej Spojených arabských emirátov je poskytnúť celoročný obraz atmosféry Marsu.

Vesmírne centrum Mohammeda bin Rashida

Toto je súčasť príbehu Vitajte na Marse, Naša séria skúma červenú planétu.

Toto je veľký týždeň pre robotov Marsu. The Prvá z troch misií Červená planéta vypustená v júli minulého roku dosiahne utorok a vy ju môžete sledovať naživo tu.

Misia raketoplánu Spojených arabských emirátov Dúfam, že to preskúmam„V utorok sa chystá vstúpiť na obežnú dráhu Marsu. The Vesmírna agentúra SAE poskytuje živé vysielanie PT začína okolo 7:30 hod.

Nebudeme mať živé pohľady na vesmírnu loď v akcii, očakáva sa však, že ju budeme sledovať v priebehu sledovania misie a jej manévroch, čo, dúfajme, bude úspešný prílet. Dokážeš to Sledujte priebeh vyšetrovania online Ako sa zastaví na mieste určenia.

Nádej strávila cestovaním zo Zeme na Červenú planétu viac ako 200 dní. Rover nedodá ale Je pripravená podstúpiť dôležitú vedu štúdiom atmosféry, počasia a ročných období planéty..

Dúfam, že vás čoskoro zakrúžkujú Čínska Tianwen-1 V stredu NASA nasmeruje pozornosť 18. februára, keď sa o to pokúsi Pevnejší rover dopadá na povrch Planéty. Bude to nebezpečný a vzrušujúci okamih počas rušného mesiaca na Marse.

Ale najskôr sa všetci pozerajú na Nádej.

Postupujte Vesmírny kalendár CNET do roku 2021 Ak chcete byť informovaní o všetkých najnovších správach o vesmíre v tomto roku. Môžete si ho pridať aj sami Google Calendar.

Vitajte v Mars Sci-Tech Space


Oznámenie zapnuté

Oznámenie vypnuté


ako

READ  Sú rastliny inteligentnejšie, ako si myslíme? Vedci z Cornell objavili v rastlinách zlatobyle určitú formu inteligencie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close