Španielsko U21 vs Slovensko U21 Predpoveď, ukážka, skupinové správy a ďalšie

Španielsko U21 hostí v piatok Slovensko U21 v kvalifikácii ME 20 do 21 rokov UEFA 2023.

Domáci tím vstúpil do zápasu za pravidelnou výhrou vonku 2: 0 nad Litvou do 21 rokov. Do polčasu skórovali Alejandro Francis a Jeremy Pino La Rojita Tri body.

Slovensko prehralo 1: 0 so Severným Írskom do 21 rokov. V 54. minúte skóroval Ethan Calbroith z pokutového kopu.

Vďaka tejto prehre sa Little Falcons v skupine C dostali na piate miesto s tromi bodmi z dvoch hier. Španielsko vedie summit U21 s najvyšším počtom bodov.

Španielsko U21 vs Slovensko U21 tvárou v tvár

Španielsko vyhralo posledné štyri stretnutia nad Slovenskom po 14: 4.

K ich poslednému stretnutiu došlo v kvalifikácii ME 2019 do 21 rokov UEFA 2019, pričom Danny Cephalos strelil hetrik a Španielsku tak na domácej pôde priniesol víťazstvo 5: 1 nad U21.

Sprievodca Španielskom do 21 rokov: WWLWW

Sprievodca tlačivom Slovensko U21: LWWLW

Španielsko U21 vs Slovensko U21 Tím Správy

Španielsko U21

Tréner Luis de la Fuente pozval na kvalifikačné zápasy proti Slovensku a Severnému Írsku 23 hráčov. Obranca Valencie Hugo Guillaume je v tejto fáze najskúsenejším hráčom tímu.

Obranca Realu Sociedad B Urco Gonzalez de Zarate bol pôvodne zaradený do kádra, ale bol vylúčený kvôli zraneniu.

Zranenie: Urco Gonzalez de Zarate

Odpruženie: Nie.

Slovensko U21

V zostave 23 Slovákov popierajúcich zápasy proti Španielsku a Malte nie sú známe žiadne obavy o zranenie alebo pozastavenie činnosti.