Technológie

Špičkový notebook od Huawei, MateBook X Pro, je v predaji na Slovensku

MateBook X Pro

Displej s takmer neexistujúcim rámcom

Bezrámový displej FullView zaberá úctyhodných 91% plochy prenosného počítača MateBook X Pro a môže sa pochváliť vernou reprodukciou štandardného farebného spektra RGB a vysokým jasom. Jeho pomer strán sa tiež prispôsobil súčasným trendom medzi prémiovými zariadeniami – vďaka pomeru rozlíšenia 3: 2 a 3 K je k dispozícii viac zobrazovacieho priestoru pre všetky potrebné údaje. Na rozdiel od dostupných modelov série MateBook je displej citlivý na dotyk a ponúka viac možností pre intuitívne ovládanie.

Napájanie a batéria pre tých najnáročnejších

MateBook X Pro prináša množstvo generačných vylepšení hardvéru. Napríklad v ultra tenkom kovovom tele prenosného počítača je procesor desiatej generácie procesora Intel Core i7, ktorý je podporovaný 16 GB RAM a obrovským 1TB SSD.

Veľkou úžitkovou hodnotou je tiež veľká kapacita batérie, ktorá bude hravo prenášať prenosný počítač po celý pracovný deň a prípadne o polovicu viac. Ak to nestačí, je k dispozícii 65 W adaptér s konektorom USB-C. Dokáže ju veľmi rýchlo dobiť na plnú kapacitu.

Profesionálny výkon a dlhotrvajúca batéria ocenia napríklad manažéri, ktorí nebudú obmedzení počtom spustených aplikácií alebo časom plného výkonu bez zapojenia, medzi obchodnými stretnutiami alebo na služobnej ceste. Technologickí nadšenci si užijú náročnú grafiku s vlajkovou loďou Huawei a vďaka špeciálnej grafickej karte NVIDIA získajú hráči počítačových hier plnohodnotný nástroj.

Bezpečnosť ako priorita

Bezpečnosť používateľov je jednou z najhorúcejších tém, pokiaľ ide o mobilné zariadenia. Zariadenie Huawei MateBook X Pro je preto vybavené snímačom odtlačkov prstov v vypínači. Koncept ľahko prístupného zabezpečenia bol prevzatý z inteligentných telefónov, kde sa v priebehu rokov osvedčil. Keď sa táto technológia posunie ďalej, v snímači Huawei MateBooks nájdete snímač odtlačkov prstov, ktorý svojou rýchlosťou a spoľahlivosťou prekvapí aj majiteľov špičkových smartfónov.

READ  Na Slovensku pápež varoval európske národy pred egoizmom

Ako zariadenie pre najnáročnejších používateľov podporuje MateBook X Pro širokú škálu pokročilých funkcií pre profesionálne použitie vďaka operačnému systému Windows 10 Pro. Spolu s Huawei Share, nástrojom na zdieľanie súborov a prácu na viacerých zariadeniach Huawei naraz, je MateBook X Pro ideálnou voľbou pre každého, kto chce pracovať efektívne a zároveň nechce byť obmedzený z hľadiska výkonu a funkcií. ,

Cena a dostupnosť

Top MateBook X Pro je v predaji od 17. augusta u predajcu NAY a distribútora WESTech. Odporúčaná cena zariadenia je 1 949 eur.

(16. 8. 2020)

(13. 8. 2020)

(11. 8. 2020)

(6. 8. 2020)

(28. 7. 2020)

(14. 7. 2020)

(8. 7. 2020)

(2. 7. 2020)

(24. 6. 2020)

(22. 6. 2020)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close