Technológie

Spoločnosť OnePlus spustila promo kampaň na OnePlus 8T

Pred pár dňami boli zverejnené informácie o pripravovanom smartfóne OnePlus 8T, ktorý by mal byť predstavený v októbri tohto roku.

Zdá sa, že pôvodný dátum 14.10.2020 môže byť skutočný. Zatiaľ to ale nie je potvrdené. Indická pobočka spoločnosti už začala propagačnú kampaň pre OnePlus 8T. Na ich oficiálnom twitterovom účte sa tiež objavila ukážka s nápisom „OnePlus 8T 5G – Coming Soon“. Indická pobočka pre tento účet vytvorila aj špeciálny web, kde sa môžu zaregistrovať všetci fanúšikovia, ktorí by chceli získať podrobnejšie informácie o pripravovanom telefóne. Registrovaní potom budú dostávať pravidelné správy o pripravovanom vybavení a budú môcť súťažiť o ceny, jednou z nich bude telefón.

Promo akcia je už v plnom prúde, veľvyslancom značky je herec Robert Downey Jr. Krátke promo video s veľvyslancom je k dispozícii aj na špeciálnych stránkach pre OnePlus 8T. Najzaujímavejšie na celej veci však je, že výrobca vôbec nespomína a nepripravuje model OnePlus 8T Pro, ktorý sa má predstaviť tiež pred Vianocami. Zatiaľ nie je známe prečo, aj keď niektorí únikári odhadujú, že dôvodom je to, že tento vylepšený model bude predstavený neskôr – inokedy, a preto nemusí byť predstavený naraz.

Zdroj: GCh

READ  Jeff Keighley zmierňuje očakávania na budúci týždeň predstavenia Gamescom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close