technológie

Spoločnosť Sony predstavila novú konzolu PlayStation. Vtipné reakcie prišli okamžite

Niektoré výrobky sú nepríjemné. Ľudia sa nemôžu rozhodnúť, či sa im dizajn páči alebo nie. To platí na trhu, či už ide o bezdrôtové slúchadlá Apple alebo Apple späť na nový rad BMW, Práve teraz nová herná konzola Sony PlayStation 5 „odrazila“ svoju vlnu vtipov.

zdroj:
Sony

Spoločnosť Sony predstavila tento týždeň svoju špičkovú hru, ktorá je mimoriadne výkonným zariadením. Jeho návrh je však „problematický“. PlayStation 5 je vysoký približne 40 centimetrov, čo z neho robí najväčšiu konzolu od rôznych výrobcov.

Dôvod, prečo je novinka taká veľká, je však podľa návrhára Matta MacLaurina dosť logický. Vysvetľuje, že konzola PlayStation 5 má vynikajúci výkon, ktorý si vyžaduje správne chladenie. Vďaka tomu, že vás pri náročných hrách nezdrží v teple, je vybavený systémom na odvádzanie tepla. A toto sú riešenia, ktoré, bohužiaľ, vyžadujú väčšie rozmery, vysvetľuje. portál gamesite.sk,

Pozrite sa do galérie, kde nájdete zábavné reakcie:

Nové špecifikácie

podľa portál techradar.com PlayStation 5 je k dispozícii pre tablety v dvoch verziách. Jeden bude obsahovať prehrávač diskov Blu-ray a druhý je digitálne vydanie – takže nemá prehrávač diskov a používa sa na čisto digitálny prístup k hrám.

AMD sa postaral o grafiku a super výkon. Vo vnútri pracuje osemjadrový procesor z dielne s frekvenciou do 3,5 GHz a grafická karta má výkon 10,28 TFLOPS. 256-bitová pamäť GDDR6 má kapacitu 16 GB a máte SSD s úložným priestorom 825 GB, môže sa však rozšíriť o ďalšie GB. Fanúšikovia pravdepodobne ocenia spätnú kompatibilitu s PlayStation 4 a PlayStation. 4 Pro.

Oficiálne spustenie ešte nie je úplne potvrdené, ale existujú správy, že možno budete môcť kúpiť nový PS-ko koncom tohto roka. A jeho cena? To sa ešte musí určiť.

Pozrite sa na zábavné reakcie vyššie v galérii, ktorá rýchlo a doslova zaplavila sociálnu sieť Twitter. (Zdroj: gaming.ebaumsworld.com)

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close