Zábava

Spolupracujte so vznikajúcim poskytovateľom IT, Paragon Micro, športovým a zábavným školením Cisco

Curyšské jazero, choroba., 11. augusta 2021 / PRNewswire / – Paragon Micro je popredný poskytovateľ IT poskytujúci riešenia pre hardvér, softvér a podniky v každom kúte sveta s rýchlym rastom pôsobenia vo Veľkej Británii. Aby pokračovala v britskom a európskom rozvoji, spolupracuje so športovou a rekreačnou školiacou skupinou Cisco.

„Keďže športová a zábavná časť Paragon Micro neustále rastie, robíme mnoho dôležitých krokov, ale nemôžem myslieť na nič dôležitejšie, ako pracovať so spoločnosťou Cisco,“ povedal Darren Brodrick, generálny riaditeľ Paragon Micro UK & Europe. „Keď expandujeme po Veľkej Británii.“ EurópaTešíme sa, že budeme môcť poskytovať riešenia spoločnosti Cisco všade.

Vzťahy medzi spoločnosťami Paragon Micro a Cisco v oblasti športu a zábavy sú poháňané vzájomnou ambíciou prekonať úlohu, ktorú inteligentné vesmírne technológie zohrávajú pri podpore rýchleho obchodného rastu.

„Keď sa pozrieme na úlohu technológie, sme na vrchole ľadovca v oblasti športu a zábavy. Ochrana hráča, IoT, nositeľnosť a skúsenosti fanúšikov sú len niekoľkými spôsobmi, ako zlepšiť zážitok prostredníctvom technológie. Spolupráca so spoločnosťou Cisco zvyšuje našu schopnosť slúžiť zákazníci v tomto priestore. Konkurencia nám prospieva a umožňuje nám expandovať do lukratívnejších nových oblastí, “povedal Obdobie RolandParagon Micro Sports and Entertainment Leader, UK & Európa.

O spoločnosti Paragon Micro, Inc.

Teraz, v druhej dekáde úspechu, ktorá je držiteľom celoročného ocenenia „Najlepšia práca spoločnosti“, sa Paragon etabloval ako líder v aréne poskytovateľov mikro technológií. Paragon Micro je hrdá na svoju schopnosť transformovať cestu spoločnosti k úspechu – trvalo pôsobivý rast, ocenenie priemyslu a rešpekt od kolegov z priemyslu. Žiadny obsah o sebavedomí. Vedieť kreatívne riešiť problémy a ľahko sa s nimi pracovať, to sú kľúčové princípy zážitku z Paragon Micro. V reakcii na nové, komplexné technologické výzvy Paragon Micro vždy ponúka riešenia, ktoré kreatívne zodpovedajú špecifickým potrebám zákazníkov.

READ  Japonskí džudisti sa stali prvými bratmi a sestrami, ktorí získali zlato na rovnakých olympijských hrách - NBC Los Angeles

Ak chcete získať ďalšie informácie, navštívte https://paragonmicro.co.uk/

Zdroj Paragon Micro

súvisiace odkazy

https://paragonmicro.co.uk

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close