Technológie

Šport v TV od 31. decembra do 1. januára






(Vždy na východ)
Vyhradená zmena plánu a/alebo výpadky prúdu
Sobota 31. decembra
Vysokoškolský basketbal (muži)
12:00 hod

ACCN – Virginia a Georgia Tech

CBS – Louisville v Kentucky

CBSSN – Stony Brook na severovýchode

Fox – UConn a Xavier

ESPNU – Texas Tech v TCU

FS1 – St. John’s v Seton Hall

ESPN2 – Florida St. v Duke

ACCN – Boston College v Syrakúzach

CBS – Oklahoma St. v Kansase

CBSSN – Utah St. Vo Fresne St.

Fox – Arizona St. at Arizona.

ESPNU – Baylor v Iowe St.

FS1 – Markétka vo Villanovej

CBS – San Diego St. na UNLV

CBSSN – W. Kentucky, Stredné Tennessee

FS1 – Nové Mexiko vo Wyomingu

PAC-12N – Utah v Stanforde

PAC-12N – Colorado v Kalifornii

PAC-12N – Oregonská ulica v Oregone



Vysokoškolský basketbal (ženy)
12:00 hod

ESPNEWS – Princeton na Harvarde

BTN – Michigan Ohio St.

Fox – Creighton v DePaul

PAC-12N – Arizona, Kalifornia

ABC – The Transperfect Music City Bowl: Iowa vs. Kentucky, Nashville, Tenn.

ESPN – Allstate Sugar Bowl: Alabama vs. Kansas St., New Orleans

SECN – Allstate Sugar Bowl: Alabama vs. Kansas St., New Orleans (Command Center)

ESPN — Semifinále play-off univerzitného futbalu: Vrbo Fiesta Bowl: TCU vs. Michigan, Glendale, Ariz.

ESPN2 — Semifinále play-off univerzitného futbalu: The Vrbo Fiesta Bowl: TCU vs. Michigan, Glendale, Ariz. (Field Pass s Pat McAfee Show)

ESPNEWS — Semifinále play-off univerzitného futbalu: Vrbo Fiesta Bowl: TCU vs. Michigan, Glendale, Ariz. (skycast)

ESPNU — Semifinále play-off univerzitného futbalu: Vrbo Fiesta Bowl: TCU vs. Michigan, Glendale, Ariz. (riadiace centrum)

ESPN — Semifinále playoff univerzitného futbalu: The Chick-fil-A Beach Bowl: Ohio St. vs. Georgia, Glendale, Ariz.

ESPN2 — Semifinále playoff univerzitného futbalu: The Chick-fil-A Beach Bowl: Ohio St. vs. Georgia, Glendale, Ariz. (Field Pass s Pat McAfee Show)

ESPNEWS – Semifinále play-off univerzitného futbalu: The Chick-fil-A Beach Bowl: Ohio St. vs. Georgia, Glendale, Ariz. (skycast)

ESPNU — Semifinále play-off univerzitného futbalu: The Chick-fil-A Beach Bowl: Ohio St. vs. Georgia, Glendale, Ariz. (riadiace centrum)

SECN – Semifinále play-off univerzitného futbalu: The Chick-fil-A Beach Bowl: Ohio St. vs. Georgia, Glendale, Ariz. (hovor do rodného mesta)

FS2 — NYRA: Americký deň na pretekoch



IIHF hokej (muži)
11:00

NHLN – Skupinová fáza majstrovstiev sveta juniorov: Švajčiarsko vs. Slovensko, skupina B, Moncton, New Brunswick

NHLN — Skupinová fáza majstrovstiev sveta juniorov: Česká republika vs. Nemecko, skupina A, Halifax, Nové Škótsko

NHLN – Skupinová fáza majstrovstiev sveta juniorov: USA vs. Fínsko, skupina B, Moncton, New Brunswick

NHLN — Skupinová fáza majstrovstiev sveta juniorov: Kanada vs. Švédsko, skupina A, Halifax, Nové Škótsko



Zmiešané bojové umenia
8 hodín večer

SHO — Bellator MMA vs. Rizin FF a Rizin 40: Zo Saitamy v Japonsku

USA — Premier League: Manchester United vo Wolverhamptone

USA — Premier League: Leeds United v Newcastle United

NBC — Premier League: Arsenal v Brightone & Hove Albion

Tenis — United Cup: Skupinová fáza

Tenis – United Cup: Skupinová fáza; Predkolá Adelaide-ATP/WTA

Tenis – United Cup: Skupinová fáza; Adelaide-ATP/WTA predkolá —




Nedeľa 1. januára
Vysokoškolský basketbal (muži)
14:30 hod

FS1 — Providence v DePaul

ESPN – Cincinnati v chráme

ESPNU – Tulsa na SMU

PAC-12N – South Cal Washington St.

FS1 – Maryland v Michigane

ESPN – Memphis v Tulane

ESPNU – Belmont v S. Illinois

BTN – Iowa Penn St.

FS1 – Butler v Georgetowne

PAC-12N – UCLA vo Washingtone

BTN – Ohio St. na severozápade



Vysokoškolský basketbal (ženy)
12:00

ACCN – Boston College of Notre Dame

CBSSN – Villanova u Xaviera

SECN – Alabama v Tennessee

BTN – Wisconsin v Purdue

ESPN – Nebraska v Indiane

ACCN – Wake Forest v Clemson

CBSSN – Davidson vo Fordhame

SECN – Florida Texas A&M

BTN – Iowa v Illinois

ACCN – Severná Karolína, Virginia Tech

CBSSN – Letecká základňa v Novom Mexiku

SECN – Missouri at Auburn

PAC-12N – South Cal v Oregone

SECN – Mississippi v Mississippi St.

FS2 — NYRA: Americký deň na pretekoch



Basketbalová liga NBA G-League
3 hodiny popoludní

NBATV – G-League Ignite v Birminghame

CBS — Regionálne pokrytie: Denver v Kansas City, Miami v Novom Anglicku, Indianapolis v NY Giants, Jacksonville v Houstone

Fox – Regionálne pokrytie: Atlanta v Arizone, Chicago v Detroite, New Orleans vo Philadelphii, Carolina v Tampe Bay, Cleveland vo Washingtone

Fox — Regionálne pokrytie: San Francisco v Las Vegas, Seattle NY Jets

CBS — Regionálne pokrytie: Minnesota v Green Bay, LA Rams v LA Chargers

NBC – Baltimore Pittsburgh

NHLN – NY Rangers na Floride

ESPN – NY Islanders v Seattli

Tenis – United Cup: Skupinová fáza; Predkolá Adelaide-ATP/WTA

Tenis — United Cup: skupinová fáza vrátane USA vs. Adelaide-ATP/WTA, Auckland-WTA, Pune-ATP predkolá —

READ  Náhodné: Tento beh osy vás pri prechode zvieraťa veľmi znervózni

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close