Technológie

Športová sieň slávy Virginia Tech uvádza v roku 2022 sedem členov

Blacksburg – Športová sieň slávy Virginia Tech pokračuje v raste prestíže a tradície, pretože do sedemčlennej triedy 2022 bola zvolená dvojica šampiónov NCAA a dvaja šampióni Super Bowl spolu s niekoľkými držiteľmi titulu ACC.

Do triedy účastníkov v roku 2022 patria:

Bruce Arians, Bývalý rozohrávač Virginia Tech (1971-74) s viac ako osemročnými skúsenosťami hlavného trénera v NFL. V roku 2021 vyhral Lombardi Trophy s Tampa Bay Buccaneers.

riaditeľ spoločnosti Com, Dvojnásobný šampión ACC zaznamenal počas svojej kariéry Virginia Tech celkovo 208 zápasov. Chancellor bol šampiónom Super Bowlu a dvojnásobným All-Pro.

Mike Gentry, Hrá kľúčovú úlohu vo vývoji futbalu Virginia Tech ako silový a kondičný tréner. Ako 29-ročný zamestnanec atletického oddelenia bol v roku 2010 uvedený do Siene slávy trénerov sily a kondície v USA.

Dorothea Habazinová, Trojnásobná All-Američanka bola len druhou ženou, ktorá vyhrala národný šampionát na Virginia Tech. Habasinová získala vo svojej kariére štyri tituly ACC, z toho tri v hode kladivom a jeden v hode váhou.

Vince Hall, Virginia Tech rekord v počte štartov štvorročného štartéra (44). Hall je v roku 2006 držiteľom ceny Dudley Award, ktorá oceňuje vynikajúceho univerzitného futbalistu Virginie.

Marcel Lomnický, Jeden z najuznávanejších atlétov Virginia Tech s dvoma národnými šampionátmi a tromi olympijskými účasťami. Lomnicki sa stal tretím Hokiem, ktorý v roku 2012 vyhral viacero titulov NCAA vďaka svojmu majstrovstvu v hode váhou.

Sarah Smithová, Šesťnásobný šampión ACC, ktorý v roku 2007 získal celoamerické vyznamenanie. Smith bol v roku 2008 vyhlásený za štipendistu roka ACC v oblasti plávania a potápania.

READ  Toto sú všetky nové hry, ktoré budeme hrať v novembri (veľký prehľad)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close