šport

Správa odhaľuje, prečo fanúšikovia Spurs neuvidia Scarlett a Devine na predsezónnom turné – Spurs Web

ANP Sports cez Getty Images

Tottenham by mohol Dane Scarlettovi a Alfiemu Devinovi ponúknuť predĺženie už túto predsezónnu sezónu po ich účasti na európskom šampionáte hráčov do 19 rokov. Futbal.Londýn.

Antonio Conte nepotvrdil, ktorý mladý hráč absolvuje cestu do Ázie, pretože ich naďalej hodnotí, keď sa tento týždeň vrátia do tréningu.

Avšak hviezdy Scarlett a Devine sa ešte nevrátia na Hotspur Way a správa tvrdí, že Spurs by si mohli predĺžiť prestávku na predsezónnu sezónu po ich angažovaní sa v Anglicku.

Zatiaľ čo nie je jasné, či rozhodnutie bude ponechané na klube alebo samotných hráčoch, hovorí sa, že obaja cestu do Kórey kvôli rýchlemu obratu nezvládnu.

Obaja zohrali kľúčové úlohy pre Young Lions na turnaji Euro U19, keď v piatkovom finále zdolali Izrael 3:1 po predĺžení.

Scarlett a Devine nastúpili na zápas na Slovensku, pričom prvý z nich vystriedal po polčase predĺženia a po 85 minútach odstúpil.

Stredopoliar Devine nastúpil v každom z piatich zápasov Anglicka, v ktorých odohral štyri štarty a pridal jeden gól a dve asistencie (Prestup)

Medzitým Scarlett viedla štyrikrát a zaznamenala dva góly a jednu asistenciu (Prestup), aj keď si oddýchol na skupinový zápas proti Izraelu.

Webový komentár Spurs

Predsezóna je pre mladých hráčov skvelý čas, aby ukázali manažérom prvého tímu, čo v nich je, a Scarlett a Devine by to pod Contem určite chceli urobiť.

V lete však hrali veľa futbalu a Spurs si na to budú dávať pozor, takže im možno bude chcieť dopriať trochu oddychu navyše pred turné v Južnej Kórei.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close