šport

Správa: Stredný obranca Tottenhamu Serie A – Dohoda s webom Spurs by mohla opäť vyvolať záujem

Foto: Visionhaus / Getty Images

Tottenham sa pripojil k Chelsea a získal obrancu Interu Miláno Milana Screeniera. Obranca.

Fanúšikovia si možno pamätajú, ako sa v Tottenhame 2020 pokúšali znovu podpísať scenáristu pod vedením Josého Mourinha, ale prišli na mizinu (Obranca)

Športový novinár CBS Odhalil Ben Jacobs Začiatkom tohto mesiaca bude Inter môcť nahrať scenár toto leto a Paris Saint-Germain sa snaží získať až 80 miliónov மில்லியன் na predaj s formálnym prístupom.

Tottenham a Chelsea patrili medzi kluby, ktoré túžili ísť na reprezentáciu Slovenska, hoci ani jeden z nich v tom čase neponúkal.

Spurs sa teraz považujú za honby za scenárom, keďže pokračujú v prenasledovaní dvoch nových stredopoliarov do tímu Antonia Conteho (Futbal.Londýn)

Guardian tvrdí, že Spurs môžu pokračovať v prenasledovaní 27-ročného hráča, no môžu mať problémy s uzavretím dohody s Interom.

„Rýchlosť podobná ľadovcu“ klubu im umožní predbiehať sa v behu pri prestupoch vo veľkých výškach a Chelsea bola označená za potenciálnych konkurentov v pretekoch.

Screener je kľúčovým prvkom na interbackovej linke od svojho vstupu do klubu zo Samporie v roku 2017, čo sa ukázalo ako kľúčový faktor nedávneho úspechu klubu.

Pod Contem hral v 32 vystúpeniach počas dvoch sezón, keď Nerasuri postúpil k titulu Serie A v kampani 2020/21 (Premiestnenie)

Webový komentár Spurs

Niekto ako Screenier by bol skvelým doplnkom Tottenhamu, no skončiť podľa očakávania by bol náročný krok. Nemôžete zabrať veľa času na presun hráčov ako on, pretože budú rýchlo porazení, v tomto prípade by sa to mohlo stať s Chelsea alebo PSG.

Chcete nám o tomto článku niečo povedať?

READ  Výstrely z hry Benoit Pier omráčili fanúšikov Swiss Open

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close