Správy o zostave Manchestru United: Zranenie, zoznam suspendovaných hráčov vs. Omonia

Sports Mall prináša najnovšie správy o zranení a pozastavení činnosti Manchestru United pred štvrtkovým súbojom Európskej ligy s Omoniou.

Manchester United Na víťaznú cestu sa vrátia vo štvrtok večer, keď pocestujú na Cyprus Omonia In európska liga.

Červení diabli vstúpia do zápasu po prehre 6:3 s Manchestrom City v Premier League, ktorá ukončila ich sériu štyroch víťazstiev v najvyššej anglickej súťaži.

Eric Den HaagTri body zo štartu dvoch európskych súťaží v tejto sezóne ich v E-skupine zanechávajú na druhom mieste za Realom Sociedad.

Tu, Herný krtko Pred zápasom s Omoniou, ktorá je na konci divízie s nula bodmi z prvých dvoch zápasov, sa šíria správy o nedávnych zraneniach a suspendovaní.

© Reuters

Postavenie: Hlavná pochybnosť
Typ zranenia: Členok
Možný dátum návratu: 6. október (vs. Omonia)

Raphael Varane bol stiahnutý na prvý polčas nedeľňajšieho manchesterského derby s problémom s členkom, no ešte nebol oficiálne vylúčený zo zápasu a problém sa nepovažuje za vážny.

Tony van de Beek hrá za Manchester United 13. augusta 2022© Reuters

Typ zranenia: poklepať

Tony van de Beek vynechal posledné štyri zápasy Man United s ťuknutím a stredopoliar zostáva veľkou pochybnosťou pre európsky súboj tímu s Omoniou.

Harry Maguire hrá za Manchester United 8. septembra 2022© Reuters

Postavenie: Malá pochybnosť
Typ zranenia: stehenná kosť

Harry Maguire vynechal manchesterské derby pre problém s podkolennou šľachou, ktorý sa objavil počas reprezentácie Anglicka počas reprezentačnej prestávky, ale kapitán klubu sa mohol vrátiť na zápas.

Brankár Newcastlu United Martin Dúbravka na snímke 22. januára 2022© Reuters

Typ zranenia: Svalovina

Poslaný brankár Martin Dúbravka bol v nedeľu mimo zostavy pre svalové problémy, ktoré sa objavili počas reprezentácie Slovenska počas reprezentačnej prestávky a zostáva pre zápas veľkou pochybnosťou.

READ  Skvelý All Whites Reid odchádza z medzinárodného futbalu

Brandon Williams hrá za Manchester United v Európskej lige 25. februára 2021© Reuters

Postavenie: vonku
Typ zranenia: Nešpecifikované
Možný dátum návratu: Neviem

Brandon Williams v tejto sezóne ešte nenastúpil za Red Devils a Den Haag v piatok uviedol, že obranca má dlhodobé zranenie.

Axel Tuanzebe z Manchestru United na snímke z mája 2021© Reuters

Den Haag minulý týždeň uviedol, že Axel Tuanzebe tiež bojuje s dlhodobými problémami so zraneniami, pričom obranca čelí kúzlu na vedľajšej koľaji s nešpecifikovaným problémom.