Zábava

Spustené v rámci starého a nového hviezdneho trekkingu v Paramount + Veľkej Británii a Írsku, vrátane „Strange New Worlds“ – TrekMovie.com

V stredu 22. júna bola v Spojenom kráľovstve a Írsku spustená streamovacia služba Paramount +. Tento úvod poskytuje prístup k tradičným televíznym reláciám a filmom Star Trek s tromi pôvodnými sériami Star Trek.

Zvláštna Nová Británia

Skvelá správa pre fanúšikov novej série v Spojenom kráľovstve a Írsku Star Trek: Podivné nové svety. Prvé tri epizódy sú už dostupné, pričom nové epizódy sa spúšťajú každú stredu. Počas jednej sezóny bude predstavenie päť týždňov za Paramount + v USA a na iných trhoch.

Divné nové svety V Paramount + UK

Britskí fanúšikovia už začínajú sledovať novú show, ktorá bola široko uznávaná na TrekMovie a Inde v médiách. Vďaka hviezde seriálu Ansonovi Mountovi sa na sociálnych sieťach, vrátane nasledujúceho príspevku, prejavuje uznanie za novú show.

Trekking v Anglicku a Írsku

Streamovacia služba zahŕňa štyri sezóny Star Trek: Discovery, Séria exkluzívne pre Netflix na medzinárodnej úrovni, kým Paramount nezíska späť práva krátko pred začiatkom štvrtej sezóny. Štvrtá séria bola uvedená na Plutu, službe na podporu reklamy Paramount naživo, ale Paramount + je teraz novým exkluzívnym domovom. Discovery. K dispozícii je všetkých desať epizód prvej sezóny animovaného seriálu Star Trek: ProdigyVysielalo sa aj v Nickelodeone vo Veľkej Británii.

Zobrazuje rozhranie Paramount + UK Prodigy kapitoly

Nová originálna séria Star Trek: Picard A Star Trek: Nižšie miesta Vo Veľkej Británii to bude exkluzívne pre Amazon Prime Video, ale Paramount + v súčasnosti zahŕňa živé akčné staršie relácie Star Trek: Pôvodná séria, Ďalšia generácia, Hlboký vesmír deväť, VoyagerA Enterprise. Zatiaľ však Star Trek: Animovaný seriál Nie je k dispozícii na Paramount + (k dispozícii na Netflixe). TOS aj TNG boli remastrované v HD a Enterprise Aj v HD). Vyskytli sa aj niektoré chyby pri publikovaní vrátane preklepov („Kde nie je nikto Komu Pokračoval “).

READ  Na ktorom televíznom kanáli je Slovensko v. Škótsko? Nakopnite čas a priamy prenos

Rozhranie Paramount + Spojené kráľovstvo zobrazujúce epizódy TNG

V súčasnosti služba zahŕňa jedenásť z trinástich filmov Star Trek. To zahŕňa všetky filmy z obdobia TOS s rokom 2009 a všetky filmy TNG Star Trek Obrázok. Rovnako ako služba v USA sa služby dostupné v 4K zdajú byť nekonzistentné (vrátane Khanov hnev, Voyage HomeA Star Trek 2009) A teraz len uvedenie do kín Film K dispozícii a nie novo obnovená verzia Riaditeľské vydanie.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, Paramount + UK má aj obsah Showtime. To zahŕňa nové sci-fi seriály Muž, ktorý spadol na zemŽiadne funkcie Voyager Kate Mulcrew.

Niektoré z filmov Star Trek uvedených v páse „Star Trek Universe“.

Vo Veľkej Británii a Írsku je Paramount + k dispozícii online paramountplus.com A to cez aplikáciu Paramount +. Ceny v Spojenom kráľovstve sú 6,99 za mesiac / 69,90 £ za rok. Paramount + bude spustený aj na platformách Sky vo Veľkej Británii a predplatitelia Sky Cinema dostanú Paramount + bez príplatku, ale tentoraz sa obsah ešte nezobrazuje na Sky.

Je toho veľa, čo nás čaká

Paramount + bude mať tento rok viac vydaní v Európe, v septembri príde do Talianska a v decembri bude nasledovať v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku a Francúzsku. Paramount sa spojil s Comcastom na novej službe s názvom SkyShowtime, ktorá bude spustená koncom tohto roka v Albánsku, Andorre, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Dánsku, Fínsku, Maďarsku, Kosove, Čiernej Hore, Holandsku, Severnej Kórei, Severná Kórea a Severná Kórea Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko a Švédsko.

Paramount + sľubuje, že sa dnes ráno vráti s tweetom, ktorý privíta fanúšikov v Spojenom kráľovstve, Írsku a Južnej Kórei (spustený minulý týždeň).


Nájdite ďalšie príbehy vo vesmíre Star Trek.

READ  Slovenský premiér rezignuje na ukončenie ruskej vakcínovej krízy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close