Srbsko pokutovalo Škótsko. Slovensko porazilo Severné Írsko

Dnešné play off je ďalším šampionátom so štyrmi výbermi Európska 2020 Celý obrázok je perfektný. Vďaka návratu Maďarska proti Pandavovcom a Islandu stratilo Macedónsko po prvý raz dve mená, viac ako 90 zápasov sa odohralo medzi Severným Írskom a Slovenskom a Srbskom a Škótskom.

Srbsko Opúšťame scénu v Belehrade Škótsko na pokutách. Škótsko postúpilo s Christie v 52. minúte po prvom polčase. Srbsko nereagovalo, ale na rohový kop 92 ‚je sám Djokovič a titul je 1-1.

V predĺžení, niektorých emóciách, bolo Srbsko lepšie, ale nedokázalo dosiahnuť víťazný cieľ. Su potom ide na trestnú lavicu, kde skórujú prvých deväť, 5 pre Škótsko a 4 pre Srbov. Na posledný hod rozhodujúca chyba Mitrovič Joe dôjde a pošle Škótsko na majstrovstvá Európy. Škótsko, ktoré chýbalo na významnom medzinárodnom podujatí od roku 1998, bude hrať za Anglicko.

V poslednom play-off The Slovensko 2–1 výhra v Belfaste‚Severné Írsko. Tento dôsledný zápas tiež otvoril farmaceutický hráč Kukka vo veku 17 rokov. Zdá sa, že bol vytvorený pre Slovensko, ale v 90. rokoch bol vlastným cieľom InterScreener posielať tímom predĺženie. V predĺžení získalo 110 hostí skóre 2: 1 a poslalo Slovensko na majstrovstvá Európy.