St. Johnston 0-0 Aberdeen: Saints and Dance zdieľajú korisť po Drop Draw | Futbalové správy

Začal Scott Wright, ktorý išiel do Ibraxu za Aberdeen proti St. Johnstone, ale ani on, ani nikto iný v McDermott Parku nemohol inšpirovať bezgólovú remízu.

Wright si udržal svoje miesto dva dni po ukončení zmluvy s Rangers pred kontraktom a zapojil sa do slušnej útočnej akcie zo strany davu.

Brankár St. Johnston Jander Clark urobil dva dobré zákroky, keď sa debutant Glenn Middleton priblížil k víťazovi stop-time pre domácich.

Finalisti Bedfred Cupu St. Johnston predĺžili svoju hru bez prehry na šesť zápasov, zatiaľ čo Aberdeen to využil, keď väčšinu zápasu dominoval na držaní lopty a území.

Svätci v sobotu vykonali v Hamptone dve zmeny v zostave, ktorá zvíťazila nad Hibernian 3: 0, pričom stránku obnovili Michael O’Haloran a bývalý tanečný stredopoliar Craig Bryson.

Aberdeen mal skorý kop, keď obranca Tommy Hoben trafil hlavu. Prišiel stredopoliar Dean Campbell a do zadnej tretiny pristál Ross McRory.

Prvú šancu si diváci vytvorili o 20 minút neskôr, keď center Mattieho Kennedyho uvidel Sama Cosca osem metrov. Titul útočníka bol priamo na Clarka.

Obrázok:
Kennedy bojuje so Shawnom Rooneym

Wright, Kennedy a Ryan Hedges sa k lopte dostali v poslednej trojke, ale čisté šance boli na prémii.

Svätí mali veľké šance, keď našli O’Halorana na kríži Craiga Conwaya, ale predná strana ukázala tému trochu širšiu.

Na začiatku druhého polčasu našiel Coscrow vo vnútri šestnástky cieľ, ale bol rýchlo odstavený a jeho neuveriteľná strela blokovaná.

Kennedy tiež vyvinul vynikajúce curlingové úsilie, ale Clark ho dobre poklepal, pretože hrozilo, že sa zvlní pod tyčou.

The Saints sa vrátil do hry napriek tomu, že Liam Gordon musel pre Wrighta zarezervovať cynickú výzvu, aby zabránil nebezpečnej tanečnej prestávke.

READ  Coco Goff uprednostňuje odvetný zápas French Open proti Ikovi Svidekovi; Stane sa tak vo štvrťfinále

Domáci šéf Obdobie Davidson Rangers predstavil pôžičku Middletonu s 10 minútovou prestávkou a obaja náhradníci sa čoskoro pridali. Stevie May zatlačil loptu do hrude v ceste Davida Woodspoona, ale záložník jeho volej poriadne vyrazil.

Louis Ferguson mal šancu na druhom konci, ale bolo ťažké získať potrebnú silu na to, aby porazil Clarka, a on to skúsil.

Middleton mal šancu odhaliť svoju identitu, keď rozpútal prudký úder z 22 metrov, ale Joe Lewis dobre padol a strelu vytlačil.

Čo povedali manažéri

Obdobie St. Johnston Boss Davidson: „Bolo skvelé ho získať.“ [Glenn Middleton] V parku a dajte mu čas na hranie. Chvíľu nehral správny súťažný futbal.

„Myslím si, že všetci vidíme, že má kvalitu pre každého. Myslím si, že tam bude bodovať. To je kvalita, ktorú prináša nášmu tímu.“

„Je to dobrý bod. Nemyslím si, že sme proti tvrdému tímu hrali tak tvrdo, ako sme mohli, ale celkovo si nemyslím, že oba tímy dokázali toľko, aby vyhrali zápas.“

Šéf Aberdeenu Derek McKinsey povedal: „Je to úplne oddané predstavenie a nikto iný to nemôže povedať,“ uviedol [Scott Wright] Plný behu bol jasný a opäť slúžil.

„Mám luxus vidieť svojich hráčov od pondelka do piatku. Ak nebudú plne zapojení a nikto nebude hrať, bude to pokračovať.“

„Bol to dobrý výkon. Neprišli sme sem, ale myslel som si, že hráčom sa v hre darilo tak dobre.“