St. Johnston 0-3 Rangers: Červení Khméri v plameňoch pre ľahké víťazstvo v Perthe | Futbalové správy

Červení Khméri strelili svoj deviaty gól v sérii, keď Rangers poslali zverencov Stevena Gerrarda do remízy 3: 0 proti St. Johnstone v Perthe.

Keďže bývalý útočník Leedsu a Underletchu bol víkendovým hráčom, jeho dvojník pomohol Rangers zotaviť sa z prehry s Motherwellom.

Keďže Light Blues vyhrali v tejto sezóne svoj 25. zápas všetkých súťaží, pokračoval v ňom štartom v McDermott Parku.

Ionis Hockey pridal dva mesiace pred svojím prvým ligovým štartom druhý gól Glenna Camaru, 16-bodový náskok na vrchole vedľajšej Gerrardovej premiéry, tretí zápas o polčas neskôr.

Zlá noc pre tímov Third-Under Saints, ktorí sú teraz šiestimi zápasmi bez prehry, bola vylúčená o päť minút neskôr, keď Michael O’Haloran v 83. minúte striedal dve rýchle rezervácie.

Šéf Saint Period Davidson obnovil svoj káder po sobotňajšej prehre so St. Mirren, ktorý odvolal Calum Booth, Shawn Rooney, Craig Bryson a Chris Kane.

Gerrard Joe Aribo a Hockey boli povýšení z lavičky, aby odmenili Rangers za ich úlohu pri zvrátení víkendového stretu s Wellom, ale Alfredo Morelos začal medzi náhradníkmi, keď sa vrátil z vylúčenia.

V posledných dňoch sa od Kolumbijčana vždy čakalo, že príde priamo do tímu bez ohľadu na jeho poslednú slepú hmotu, a to od neho záviselo.

Teraz sa však doba zmenila a Roof sa etabloval ako hlavný muž v Ibraxe.

Rangers sa však spočiatku dostali do problémov. Motherwellova intenzívna obrana 5: 5: 0 cez víkend nepreukázala žiadne známky kopírovania Svätých, pretože na nich vyvíjali tlak, aby vychovali vodcov.

Rangers boli niekoľkokrát chytení niekoľkými loptičkami štvorcových, vrátane príkladu, keď Camara v tretej minúte vystrelil loptu priamo do Davida Woodspoona a prinútil Connora Goldsona a Philipa Helendera, aby zabránili nebezpečenstvu.

Rangers boli nútení zaslúžiť si právo hrať, ale keď si išli so Svätými palec na nohe, zaradili rýchlostný stupeň a v 24. minúte chytili úvodného hráča.

Ryan Kent zrazil Craiga Conwaya a trafil voľný pas Jamesa Taverniera. Keď sa Svätí sťažovali na krivé obvinenie, Rangers postúpili s Camarom predtým, ako poslali loptu na hokej. Rumunsko sa zachytilo prienikom ľavého dolného chodidla, ale Barry Roof Jandra Clarka vyrazil loptu na tanier, aby zasiahol domácich.

Bola to prvá strela, ktorú Rangers vyrazili smerom k cieľu, a mali druhé poďakovanie triede na chvíľu od Aripa.

Uprostred nigérijského St. Johnstone sa zmocnil titulu Steven Davis, ktorý prudkou kamerou zatlačil Camaru do minulosti, kým prekonal najmenšie medzery v obrane hostí a zmeral úžasnú prihrávku.

Svätci do prestávky urobili dvojitú zmenu, keď Stevie May a Ali McCann nahradili Murraya Davidsona a Conwaya.

Ale to nezmenilo Gerrardových mužov, ktorí do 90 sekúnd od reštartu opäť udreli.

Spúšťou bol opäť Arifo, ktorý šiel dopredu a potom skĺzol na strechu. Rooney zišiel na blok, aby zabránil pokusu útočníka, ale Clarke nedokázal rozvinúť nohy a prudké víťazstvo hokeja sa odrazilo od jeho členka a potom sa zmocnilo pevnosti.

May dal svojmu tímu záchranné lano, keď štandardný Helender prebehol po Kaneovom nájazde, ale cez Alana McGregora neprešiel žiadny spôsob, pretože brankár minul fantastické stanovište jedného miesta.

O’Halloran bol predstavený Dannymu McNamarovi o 77 minút neskôr, ale rýchlo sa odrazil od metra a nasledoval jemnú žltú farbu, aby stiahol svojho náhradníka Morelosa, s ďalším varovaním, keď vošiel do Borna Paris o 60 sekúnd neskôr.