Technológie

State of Decay 2 vychádza na Xbox Series X | S

Dalo by sa povedať, že Undead Labs budú mať plné ruky práce s tretím pokračovaním, ale ani to im zjavne nebráni v ďalšej podpore pre State of Decay 2.

Táto bola znovu vydaná začiatkom roka v podobe edície Juggernaut, ktorá sa po prvýkrát zamerala na Steam. Titul je už v prakticky finálnej podobe, ktorá prináša upravený tutoriál a ďalšie úpravy hrateľnosti a obsahuje všetky predtým vydané DLC, takže si ich netreba kupovať. A skôr ako bolo možné považovať hru State of Decay 2 za úplne uzavretú, spoločnosť Xbox Game Studios oznámila a vydala bezplatná aktualizácia pre sériu xbox x | s.

State of Decay 2 teda ponúka rýchlejšie načítanie, Vylepšené grafické detaily sveta a tieňov, ako aj 60 snímok za sekundu natáčanie v rozlíšení až 4K na konzole Xbox Series X. Hráči na najnovšej generácii konzol si môžu hru vychutnať najlepším možným spôsobom.

Celoročná aktualizácia pridáva do hry aj novú obtiažnosť, a to Lethal Difficulty. V ňom je výskyt surovín maximálne ojedinelý, nepriatelia náročnejší a mor ešte smrteľnejší. Srdce rastie na svete ako burina a zničenie jedného už neznamená prísľub čo i len čiastočnej bezpečnosti. Zombie Special Freak boli navyše nahradené obrázkami z Morových udalostí. Za prežitie treba jednoducho bojovať.

Prvky tejto novej obtiažnosti je možné kombinovať s obtiažnosťou Custom Difficulty. Môžete napríklad nastaviť štandardný výskyt surovín s najvyššou možnou obtiažnosťou zombie. Hra navyše získala nové úspechy v celkovej hodnote 100 (G):

  • Načítať biomasu – 40 (G) – Zničte srdce moru na smrteľnej obtiažnosti
  • Požehnaj ma teraz svojimi zúrivými slzami – 5 (G) – Začnite hrať na smrteľnej obtiažnosti
  • Orgován a rozmaznaný egreš – 25 (G) – zabite 25 krvavých morových otravov
  • Holičská štvrť – 30 (G) – zabite každý zo štyroch typov morových šialencov na smrteľnej obtiažnosti
READ  Náhodné: Žiarlivý manžel predá manželkinu zbierku žatvy a zastaví jej „vydávanie sa za virtuálnych mužov“

Poslednou správou dnes je tematický balíček Zostaňte Frosty Pack, ktorá prináša nové zimné predmety, ktoré je možné odomknúť splnením herných výziev alebo nájsť v jej otvorených svetoch. Môžete si vychutnať zimné maskované zbrane a oblečenie, alebo režim Maintenance Bench, ktorý vám umožní minimalizovať kaz.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close