Veda

Štatistika COVID-19 12. októbra 2020 | Stratené pobrežie Outpost

Tlačová správa Spoločného informačného centra okresu Humboldt:

Od piatku sú hlásené štyri nové prípady COVID-19, čo predstavuje 533 z celkového počtu obyvateľov okresu, ktorí boli pozitívne testovaní na vírus.

Informačný panel údajov okresu Humboldt bol aktualizovaný, aby obsahoval viac miestnych informácií, vrátane počtu hospitalizácií podľa vekových skupín, úmrtnosti podľa vekových skupín a lokalizácie prípadov podľa PSČ. Pretože informácie o rase a etnickom pôvode sa hlásia sami a nie sú k dispozícii pre všetky prípady, tento súbor údajov teraz odráža percento založené na celkovom počte prípadov, pre ktoré sú údaje k dispozícii, skôr percento všetkých prípadov.

Hospitalizácia a miera úmrtnosti podľa vekových skupín naznačujú percento ľudí v konkrétnej vekovej skupine obyvateľov okresu Humboldt, ktorí boli hospitalizovaní alebo zomreli po pozitívnom teste na COVID-19. Počet prípadov podľa PSČ zobrazí rozsah 0 až 5 pre počet prípadov, kým oblasť neprekročí 5 celkových prípadov. V tom čase sa zobrazí celkový potvrdený počet. Ísť do humboldtgov.org/dashboard najaktuálnejšie informácie.

Zdravotnícka pracovníčka okresu Humboldt, Dr. Teresa Frankovich varovala pred používaním informácií o poštovom smerovacom čísle na posúdenie rizika jednotlivca vystavenia účinkom látky COVID-19. „Miesto prípadu je pridelené trvalému pobytu osoby, takže to neznamená, kde sa človek mohol nakaziť vírusom,“ uviedla. Tieto informácie majú obyvateľom pomôcť lepšie pochopiť, aký je vírus v komunite rozšírený, ale nemali by sa používať na zisťovanie, či je určité mesto v bezpečí alebo nie. “Najlepším spôsobom, ako chrániť seba, svoje rodiny a našu ekonomiku, je cvičiť preventívne opatrenia, ktoré obmedzujú šírenie COVID-19 všade, kam ideme,” uviedol Dr. Frankovich.

Najnovšie informácie o COVID-19 nájdete na cdc.gov alebo cdph.ca.gov. Miestne informácie sú k dispozícii na adrese humboldtgov.org alebo počas pracovnej doby kontaktovaním [email protected] alebo telefonicky na čísle 707-441-5000.

Informačný panel Humboldt County COVID-19: humboldtgov.org/dashboard,
Sledujte nás na Facebooku: @ HumCoCOVID19,
Instagram: @ HumCoCOVID19,
Twitter: @ HumCoCOVID19a
Humboldtovo upozornenie na zdravie: humboldtgov.org/HumboldtHealthAlert

###

= historické údaje. Všetky údaje zo spoločného informačného centra okresu Humboldt.

READ  Sledujte, ako ULA spúšťa tajný špionážny satelit na svojej najmocnejšej rakete

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close