šport

Štatistiky zaisťujú bezpečné dátové partnerstvo so Slovenskou futbalovou ligou

Štatistiky dostali zmluvu, ktorá bude slúžiť ako oficiálny dátový partner slovenskej Fortune Ligy.

Výkonnosť štatistík bude výlučne zhromažďovať a spravovať údaje pre všetky zápasy Fortune League do roku 2024.

„Po predchádzajúcej spolupráci so slovenskou Fortuna Ligou na závodnej dráhe som veľmi rád, že môžem ďalej zlepšovať náš vzťah s ním,“ povedal Alex Rice, prevádzkový riaditeľ štatistiky.

„Uvedomujeme si, ako dôležití sú dátoví partneri pri poskytovaní nových a nadšených zážitkov z publika – a poskytovaním údajov Opta budú fanúšikovia špičkového slovenského futbalu ťažiť z poznatkov získaných z popredného a najspoľahlivejšieho zdroja údajov v tomto odvetví.“

„Na strane Pro som rád, že môžeme technický personál podporiť prostredníctvom vizuálnych prehľadov v hre prostredníctvom portálu, aby ho mohli kontrolovať z tabletových zariadení,“ povedal Rice. „Bolo by cenným zdrojom zálohovania ich pozorovaní z lavičky, ktoré by mohlo informovať o kľúčových taktických zásahoch.

Údaje Opta sú k dispozícii ligovým klubom na použitie na oficiálnych kanáloch a ligovému vysielaciemu partnerovi Marcisa Slovakia na použitie na digitálnych platformách.

Ivan Kozak, prezident Slovenskej fortunaligovej ligy, povedal, že partnerstvo s Výkonnosťou štátov by prinieslo členským klubom množstvo významných výhod.

„Poskytnutie jednotnej a konzistentnej databázy pre každý klub poskytne širokému spektru nových príležitostí pre ich kreatívne mediálne odvetvia na zlepšenie digitálnej interakcie s fanúšikmi.“ Štatistiky fungujúce v celom našom digitálnom prostredí pomôžu priblížiť výkonnosť našim fanúšikom ako nikdy predtým. predtým.

READ  Tenis-Pencic vedie Švajčiarsko pred Talianskom, Slovensko porazí Belgicko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close