Svet

Stavia sa, renovuje sa a rozširuje sa viac ako 3 775 domov

Minister Ramcharan zablahoželal predsedovi PBV Monoratovi


V pondelok 17. mája 2021 založil v Suriname plánovaciu komisiu (PSC) minister sociálnych vecí a bývania Urakit Ramcharan (Sosovo). „Schéma dostupného bývania (AHP) môže teraz pokračovať v plnej kapacite,“ uviedol minister.

V rámci projektu AHP bude postavených, zrekonštruovaných a rozšírených viac ako 3 775 domov v pobrežných nížinách a na miestnej úrovni. Vďaka intervencii dobrovoľných charitatívnych organizácií bude 40% domov pridelených osamelým matkám. Minister Soso poukázal na to, že implementácia AHP môže pomôcť mnohým rodinám, pretože mať dobrú strechu nad hlavou je základnou ľudskou potrebou, “hovorí Ramcharan.

BSc by mal zabezpečiť, aby boli veci správne riadené, takže veci spojené s AHP by mali byť neustále sledované a hodnotené. Ramcharan hovorí, že má úplnú dôveru v bakalárske štúdium, pretože výbor sa skladá zo zástupcov rôznych ministerstiev a dobrovoľníckych organizácií.

Koordinátor klastrovej skupiny „Obytná budova“ Gregory Rusko zablahoželal všetkým, ktorí sa inštalácie zúčastnili. Keďže za tie roky sa stratilo toľko času, je rád, že minister Sozawa veci vybavil. Po nainštalovaní BSC je možné vlak vrátiť späť na koľaje. „Je potrebné urobiť veľa práce, takže musíme začať teraz,“ trval na svojom Rusko.

Predseda BSC v mene celého výboru poďakoval všetkým a vláde za prejavenú dôveru. Ubezpečil ich, že budú svoje povinnosti vykonávať so všetkou úctou a rešpektom.

– Reklama –

READ  Do večera pricestovalo do Českej republiky takmer 6 000 ľudí infikovaných CORONAVÍRUSOM

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close