šport

Stephen Tarkovic predstavuje dramatické víťazstvo v play-off Euro 2020

Šéf Slovenska Stefan Tarkovic je pred Euro 2020

Aká je vaša reakcia na dramatickú kvalifikáciu play-off proti Severnému Írsku?

„Na ihrisku sme vyhrali rozhodujúce play-off proti Severnému Írsku, aby sme sa kvalifikovali na tímové euro, a prehrali by sme, keby sme boli spolu. Tešili sme sa na ťažký a ťažký zápas., Išli sme do zápas so správnym zmýšľaním a udržal naše zameranie až do konca. Na poli samozrejme nie je ani jeden človek, ktorý by sa nechcel kvalifikovať vrátane nášho súpera. Idem k tímovému hráčovi, kvalifikovaným hrdým hráčom a celému personálu.

Prevzali ste od Powella Hubbla, ako ste transformovali tím?

„Ak má niektorý tréner na starosti tím, najskôr urobí podrobnú analýzu toho, na čom pracoval a čo môže udržiavať a vytvárať a čo neurobil. Tréneri sú osobnými osobnosťami; všetci majú svoju vlastnú pracovnú morálku. je dôležité poučiť sa z minulosti, aby ste neopakovali chyby a to, čo príde ďalej.

„Vrátil som sa k personálu, ktorý s nami pracoval počas úspešnej kozáckej éry. Každý, kto pracuje na reprezentačnej úrovni, chápe, že školenie má na tím veľmi obmedzený dosah. Musíme byť faktorom súťaží. Je to tak.“ Je veľmi dôležité začleniť naše skúsenosti a určité postupy do našich zamestnancov a ukázať, že konkurencia funguje dobre.

Stephen Tarkovic

Aká je tvoja tréningová filozofia?

„Každý tréner reprezentácie je určený výsledkami, ktoré môže dosiahnuť. K úspechu môže viesť iba dobrá tímová práca. Základom úspechu je disciplína, tímový duch a vzájomný rešpekt. Disciplína je o futbalovej bezúhonnosti a predovšetkým o profesionalite. Make Tímový duch nie je len o hráčoch základnej zostavy alebo náhradníkoch, ale aj o tých, ktorí nevedia hrať. Vidíme; iba tak môžeme uspieť. “

READ  Qualicum Beach Collie Connor Lacoui AHL v Ducen Roadrunners - ostrov Vancouver každý deň zadarmo

(Kedy je to vhodné) Je Martin Dubrovka vašou nepopierateľnou jednotkou?

„Martin musí byť predovšetkým fit. Ukázal svoje kvality na národnej i klubovej úrovni. Poznám ho z čias, keď pôsobil v MSK Jilina. Jeho vstup do Premier League je dôkazom jeho tvrdej práce a kvality. Chcem sa vrátiť. “

BarmaJuraj Kukka je späť vo vynikajúcej forme, ako bol pred Euro 2016. Skvelý hráč box-to-box sa stáva aj lepším lídrom. Aké je tajomstvo jeho dlhovekosti?

V živote každého hráča sú dobré aj zlé časy. Je dôležité naučiť sa lekciu a nikdy sa nevzdávať. Juraj pracoval veľmi tvrdo a jeho súčasná forma je výsledkom tohto úsilia. Je tímovým lídrom, motivovaným dosahovať ambiciózne ciele a jedným z hlavných pilierov národného tímu. Som za neho naozaj šťastný. Bol jedným z hráčov, ktorí boli s tímom vo všetkých troch kvalifikáciách na hlavný turnaj, čo je pre slovenského hráča pozoruhodný úspech.

FanordJe Robert Bogenic budúcnosťou slovenskej invázie?

„Potrebujeme väčšiu konkurenciu na pozíciách útočníkov, ktorí budú tlačiť hráčov k lepším výkonom. Robert sa ako mladý hráč inšpiroval pre Slovensko a pomohol národnému tímu zvládnuť náročný zápas v kvalifikácii o postup na ME a v play-off Ligy národov.“ Zranenia spôsobené náročným plánom spomalili jeho postup, ale dúfam, že sa dokáže dostať späť do formy a pokračovať v raste. Je si istý, čo je potrebné na to, aby mohol hrať kľúčovú úlohu v národnom tíme.

Ako plánujete vybudovať tím počas nasledujúcich šiestich mesiacov?

„Vytvoriť národný tím za šesť mesiacov je nereálne. Tiež je iba jedno medzinárodné okno pred začiatkom výroby eura, počas ktorého musíme hrať deväť kvalifikačných zápasov majstrovstiev sveta za deväť dní. Nie je čas skúšať alebo skúšať nové Musíme zvoliť správnu stratégiu pre každú hru v Euro Have a vybrať typ hráčov, ktorí sú vhodní pre túto stratégiu a samozrejme vo forme s dobrým prieskumom.

READ  Svety hokeja 2019: Slovensko prehralo s Kanadou

Kedy budete osobne spokojní a čo môže prísť na Euro 2020?

„Rád by som povedal, že sme urobili všetko pre to, aby sme po Eurách reprezentovali Slovensko čo najlepším spôsobom.“

Stephen Tarkovic

Očakávate, že toto bude zápas o chaos ako posledné majstrovstvá sveta a euro?

„Podľa mňa sa priepasť medzi európskym a svetovým futbalom zmenšuje. Finále bude rozhodne zaujímavé. Dúfam, že to nebude veľmi ovplyvnené situáciou Covit-19. Ide hlavne o to, ako sa hráči dokážu vyrovnať s uponáhľaným klubom.“ a medzinárodný rozvrh a ako blízko sa cítia k euru. Každopádne to bude o podrobnostiach pred zápasom a formáte tímu.

Kto sú favoriti na víťazstvo v Euro 2020?

Francúzsko, Belgicko, Španielsko, Anglicko, Portugalsko – myslím si, že to bude jeden z týchto piatich.

Rozhovor so Samindrou Kunthi

Ak si chcete prečítať viac od Stephena Tarkovicha a chcete získať vnútornú cestu každého finalistu pred tohtoročnou súťažou, urobte si kópiu nášho sprievodcu Ultimate Euro 2020 kliknutím sem. Tu. Nezabudnite, že kliknutím sem môžete udržiavať všetky naše online správy aktuálne.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close