športové

Stiahnite si titul po nedokončenej sezóne? To by si nezaslúžilo, hovorí Brad Marchand

dnes 17:20
|

Teší sa na možný návrat hokeja v tejto sezóne, ale aspoň na začiatku sa mu nebude hra veľmi páčiť. Bostonský krídelník Brad Marchand získal 87 bodov (28 + 59) v 70 zápasoch v súčasnej sezóne NHL, ale spomalil ho pandémia koronavírusov a jeho tím.

Pozastavil NHL na dobu neurčitú a stále existujú len špekulácie o tom, kedy a v akej podobe sa prestížna profiliga vráti svojim fanúšikom, aspoň na televíznych obrazovkách.

„Nezáleží na tom, kto urobil to, čo počas prestávky. Všetci budeme mať problémy s fyzickou zdatnosťou a budeme si ťahať nohy, keď sa dostaneme späť na ľad. Keď nás po dlhej dobe hodia priamo do hier s veľmi obmedzenými možnosťami odbornej prípravy. , veľa to bude bolieť. ““ „Bez prípravných stretnutí to nebude možné,“ Marchand uviedol v spoločnej konverzácii s majiteľmi sezónnych lístkov v Bostone 985thesportshub.com,

Komisár NHL Gary Bettman súhlasí s tým, že priamy vstup do play-off po dlhej prestávke by nebol spravodlivý. Zostávajúce zápasy základnej hry by v tomto prípade mohli slúžiť ako vhodná príprava na eliminačnú hru. „Budeme potrebovať čas, aby sme mohli začať. Chceli by sme hrať pár hier, ktoré sa ničoho netýkajú, len aby sme sa dostali do formy a získali dôveru v korčule. Bolo by to dobré pre všetkých.“ “ pomyslite si Marchand, ktorý doteraz získal v NHL 646 bodov.

Zároveň skúsený krídelník zdôraznil, že pre niektoré tímy stále vidí nejaký úžitok pri prípadnom návrate na ľad po dlhých týždňoch núteného prerušenia. “Budú tímy s priemerným vekom ako súperi. Myslím napríklad Tampa Bay alebo Toronto. Majú mladších hráčov a budú o niečo rýchlejší ako ostatní.” predpovedá spoluhráčku Zdenu Cháru alebo českých elitných útočníkov Davida Pastrňáka a Davida Krejčího.

Marchand sa neodvážil odpovedať na hypotetickú otázku fanúšikov, či by Boston nemal dostať Stanley Cup ako najlepší tím v súťaži pred koncom sezóny, ak sezóna skončí skoro. Po 70 zápasoch viedli Bruins súťaž so 100 bodmi a šiestimi bodmi pred Trophy St. George. Louis Blues. „Je ťažké odpovedať. Ale nemyslím si, že by si niekto zaslúžil získať pohár po 70 zápasoch v sezóne. V tejto situácii by som radšej nemal dať trofej.“ dokončil elitné krídlo Bostonu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close