Zábava

Štíhle krivky sexi modeliek sú minulosťou: Táto kaderníčka sa o to postarala!

Elsa Hosk má za sebou niekoľko úspechov. Okrem pózovania pre prestížne časopisy sa môže pochváliť aj spoluprácou s Victoria’s Secret, Guess, Dior, Dolce & Gabbana a H&M. Severská kráska bola v mladosti tiež úspešnou basketbalistkou.

V dnešnej dobe je to však naplnené niečím úplne iným. Známa blondínka sa pripravuje na rolu matky. Otcom jej dieťaťa je britský podnikateľ Tom Daly, s ktorým tvorí pár od roku 2015. Dvojicu pred pár dňami vyfotografovali v uliciach paparazzi a modelkino zaoblené bruško nebolo možné prehliadnuť.

Elsa Hosk a jej partner Tom sa už na dieťa tešia.

Zdroj: profimedia.sk

Samotná Elsa sa o relatívne intímne zábery podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram. Známe dievčatko na nich pózuje takmer nahé a hrdo predvádza svoje guľaté bruško. „Na chvíľu som sa skryl, že mám tohto anjela v bruchu. Cítim sa šťastný a požehnaný, že mám dieťa a po boku môjho vysnívaného muža začnem novú kapitolu života,“ napísali Elsine zábery, ku ktorým si fanúšikovia zagratulovali. Necháme sa prekvapiť, keď prezradí, či má pod srdcom chlapca alebo dievča. Doteraz naznačovala toľko, že je uprostred tehotenstva.

Elsa Hosk urobila odvážne zábery na svoje tehotenské bruško.
Elsa Hosk

Zdroj: Instagram

Elsa Hosk urobila odvážne zábery na svoje tehotenské bruško.
Elsa Hosk

Zdroj: Instagram

Páčia sa vám odvážne tehotenské fotografie tohto modelu?

READ  Fínsko zdolalo Slovensko 5:2 na svetovom šampionáte juniorov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close