Svet

Strach zo stratených sestier je oprávnený: Olivia (6) sa vracia …

Olivia je moja Anna Kimeno Zimmerman. © SOS MISSING

Zmiznutie dievčat Olívie (6) a Anny Kimeno Zimmerman (1) je najsmutnejšie zo všetkých udalostí. Španielske úrady potvrdili, že telo dieťaťa nájdeného vo štvrtok v taške s hračkami na mori patrí Olívii. Otec detí vraj matke povedal, že Olíviu a Annu už nikdy neuvidí. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že oboch uniesol.

Zdroj: jdg, lto

Hru objavil robot na palube hľadacej tašky Angels Alvarino na mori neďaleko Tenerife minulý štvrtok popoludní. Vak sa odvážil pomocou kotvy a položil do hĺbky 900 metrov. Podľa miestnych úradníkov bolo telo identifikované ako Olivia Kimeno Zimmerman. Ďalšia prázdna taška sa našla vedľa tela. Olíviina sestra Anna je stále nezvestná. Nezvestný je aj otec Tomáš Kimeno. Posledný nález ale nie je správny.

Krátko pred nájdením tela bola na španielskej záchrannej lodi nájdená deka a detská sedačka patriaca Anne. Vo fľaši s kyslíkom sa nič nenašlo. Matka detí si po objave, o ktorom v tom čase informovali španielske médiá, zachovala odvahu.

Oddelenie

Vyšetrovatelia začali pátranie po tom, čo sa koncom apríla stratili dve dievčatá. Polícia sa domnieva, že ich uniesol ich otec Tomáš Kimeno. Podľa matky detí Beatrice Zimmermanovej sa muž – teraz jej bývalý – vyhrážal, že už deti nikdy neuvidí. Rozvod nemohlo byť vykonané kimonom v žalúdku.

Podľa miestnych médií sa vyšetrovatelia domnievajú, že Kimonovi mohla byť poskytnutá pomoc od podozrivého. Je potrebný ďalší výskum, aby sa zistilo, či je tento riadok správny.

Anna Kimeno

Anna Kimeno

Súdny proces bol pravdepodobne financovaný Španielskom, kde na objav dieťaťa reagoval aj premiér Sánchez. „Neviem si predstaviť bolesť, ktorú museli znášať malý brat a Olíviina matka, zvlášť po strašných správach, ktoré sme počuli. Posielam vrúcnosť a lásku odo mňa a mojej rodiny.“

Sem sa vloží obsah zo siete sociálnych médií, ktorá chce písať alebo čítať súbory cookie. Na prístup na túto stránku nemáte povolenie.

APO k dievčatám a ich otcovi Tomášovi.

APO k dievčatám a ich otcovi Tomášovi. © Civilná polícia

READ  Dýka do úzadia: Maroš Molnár taký výlet nečakal!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close