Zábava

Stream Slovensko vs Kazachstan: Sledujte online, televízny kanál – Ako sledovať a streamovať Major League & College Sports

Slovensko a Kazachstan budú dnes bojovať o čelo 3. skupiny ligy C. Úvodné kolo vyhralo Slovensko aj Kazachstan. Víťazi skupín postúpia do Ligy Organizácie Spojených národov B a porazení zo skupiny postúpia do Ligy D.

Ako vidieť Slovensko vs Kazachstan: Liga národov UEFA dnes:

Dátum zápasu: 6. júna 2022

Čas zápasu: 14:45 ET

TV: Fubo Sports Network 4

Živý prenos Slovensko vs Kazachstan: Liga národov UEFA Na fuboTV: Získajte prístup teraz!

Kazachstan v úvodnom zápase zdolal Azerbajdžan 2:0, oba góly strelil Abad Imbedov. Aimbetov strelil prvý gól v 50. minúte za asistencie Aslana Tarabeva. Druhý gól padol o sedem minút neskôr po krátkej kontrole zo strany VAR. Pri druhom góle asistoval Askat Dagibergen. Najbližší zápas Kazachstanu v skupine je proti Bielorusku.

READ  Poradie kategórií, krajiny na židovskom filmovom festivale v Sacramente - J.