najnovšie správy

Stres podľa vedcov vážne ohrozuje potenciu mužov. Ako to obmedzujete?

Napäté vzťahy, nedostatok času, odhodlanie pracovať od rána do noci. Je stres vaším každodenným spoločníkom?

Možno na to mávate rukou, pretože všetci trpia stresom. Vedeli ste však, že pod vplyvom stresu môže byť vaša sila ohrozená? Ako sa tomu vyhnúť?

Vedci to objasňujú: Stres ohrozuje plodnosť

Vedecký výskum to tvrdí Stresové situácie znižujú počet spermií a pohyblivosť u mužov. Ako je uvedené Lekárske správy dnes, hlavnou príčinou mužskej neplodnosti sú abnormality spermií, vrátane ich nízkej produkcie alebo neschopnosti ich presunúť. Na kolumbijskej univerzite v New Yorku vedci skúmali, či a ako môže stres ovplyvniť spermie a ich kvalitu.

Muži vystavení stresu počas skúšok nižšia pohyblivosť spermií a nižšie percento spermií s normálnym tvarom tela, To možno tiež zaznamenať u mužov nižšie hladiny testosterónuktoré môžu vážne ovplyvniť reprodukčné zdravie človeka.

Ako sa účinne brániť proti účinkom stresu?

Negatívny vplyv stresových situácií môže viesť k chronickému stresu. Ovplyvňuje to nielen vašu imunitu, Váš tráviaci, reprodukčný alebo kardiovaskulárny systém, ale tiež vzťahy, pracovný výkon, rodina,

Pre účinnú ochranu a medzi spôsobmi zvládať stres lepšie, Patriť k:

1. Cvičenie

Pohyb v akejkoľvek podobe, ktorá vám umožní odpočinúť si od každodenných povinností, môže byť skvelým spôsobom, ako zmierniť stres. Vďaka tomu sa endorfíny uvoľňujú do krvi na úkor stresových hormónov. Ak sa rozhodnete pre kulturistiku, získate dodatočný bonus: je tu zvýšené hladiny testosterónu.

2. Vitamíny a byliny proti stresu

Vedeli ste, že Vitamíny C a B6 môžu pomôcť dobrej nálade? Podporujú dobrú duševnú aktivitu a činnosť nervového systému.

Pomoc môžete použiť aj vo forme bylín, ktoré majú priaznivý „antistresový účinok“:

  • medová Rosa používa sa na upokojenie,
  • Bodkovaná ľubovník bodkovaný prispieva k duševnej rovnováhe,
  • levanduľa môže pomôcť zmierniť bolesti hlavy a mať upokojujúci účinok,
  • mučenka podporuje relaxáciu a môže mať pozitívny vplyv na spánok,
  • valeriánsky (valeriánsky) podporuje kognitívne funkcie, relaxáciu a zdravý spánok.

Pripravte upokojujúci antistresový čaj, ale môžete získať aj prírodné doplnky, ktoré okrem dôležitých bylín obsahujú aj „príjemné vitamíny C a B6“.

TIP pre tých, ktorí sa ponáhľajú: Nemáte čas zbierať bylinky alebo infúzie? Jedným z doplnkov na upokojenie nervov je Zerex Zenaden, Môže vám pomôcť získať stratenú rovnováhu, zvládnite búrlivé emócie a nesklaďte bohatstvo rastlinných extraktov a vitamínov.

3. Riadenie času

Staňte sa majstrom svojho času a začať efektívne plánovať, Ak chcete spravovať prácu, rodinu a voľný čas bez výčitiek svedomia, vytvorte plán, kde má všetko svoje miesto. Plánovanie zabráni rozpadu jedného z pilierov vášho života, pretože na ňom nestrávite dosť času.

Záverečné odporúčanie: Podporte silu a obráťte sa so stresom

Nedopustite, aby vás stres zbavil vašej sexuálnej formy, libida alebo plodnosti. Bude stačiť niekoľko efektívnych zmien a všetko bude fungovať tak, ako by malo.

Okrem cvičenia vám môže pomôcť aj manažment času a vitamíny Zerex Ultragold, Tento certifikovaný prírodný doplnok obsahuje výťažky z tradičných bylín a vitamínovktoré pomáhajú udržiavať sexuálnu zdatnosť a vitalitu v každom veku.

Vďaka vysoko koncentrovanému zloženiu účinných látok (mletá kotva, peruánsky makak, čínska schizandra, vitamín B12) má pozitívny vplyv nielen na udržanie správneho fungovania reprodukčného systému, ale aj na počet a pohyblivosť spermií. ,

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close