Struff Beat Koiper postúpil do mníchovského štvrťfinále

Mníchov, 29. apríla 2021

Zadák BMW Open Sú dané. Semeno č. 7 John-Leonard Struff Svoje miesto v konečnej osmičke si zakrútil s mrakmi vo štvrtok popoludní na MTTC Epitos v Mníchove.

31-ročný mladík zvíťazil zo všetkých nemeckých záležitostí Dominic Koiper, Vyhral 7-6 (3), 6-7 (0), 6-2. Pri prvom stretnutí dvojice Struff vystrelil 11 es a po dvoch hodinách a 38 minútach získal 79 percent svojich prvých servisných bodov.

„Som veľmi rád, že som vrátil prvý set.“ Uviedol Struff vo svojom súdnom rozhovore. „Nikdy som nehral dobrý nerozhodný druhý set [that] Súprava bola v poriadku, ale nemohol som sa tak zamknúť v jeho službách … Som veľmi rád, že som ho zlomil v treťom sete. Dominic je dobrý človek a dobrý hráč. “

Vo svojom štvrtom mníchovskom štvrťfinále, svetovom čísle 44, získa štvrté nasadené miesto Filip Krajinovič, Pěší príjemca Yannick Hoffman. Nemec bol nútený odstúpiť zo vstupného turnaja na divokú kartu pre zranenie krku.

Iné aktívne, Norbert Combos Slovensko tento rok zvíťazilo vo svojom druhom štvrťfinále 6: 4, 6: 1 na European Clay Court. Federico Korea Argentíny. Zadný rozohrávač Marbelly, ktorý v hlavnej remíze BMW Open podľahol Rusovi Aslanovi Karatsevovi, využil po 68 minútach päť zo 14 šancí na zlomový bod.

Combos bude čeliť ďalšiemu piatemu semenu Nicholas Basilashvili Z Gruzínska, ktorý vyhral kolumbijskú kvalifikáciu Daniel Elahi Callan 6-4, 6-2 za 16 minút až hodinu.