Struff v Grenier Live Streaming & Predpoveď na Open v Antalyi

John-Leonard Struff - Hugo Grenier Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka č. 37, nemecký John-Leonard Struff, bude hrať v druhom kole turnaja ATP Antalya 2021 s Francúzom Hugom Grenierom 10. januára. Zápas bude na programe čoskoro. Získajte jej ukážku, priame tipy a tipy s možnosťami priameho prenosu v tejto súťaži John-Leonard Struff proti Hugo Grenier.

Chcete sledovať živé vysielanie z Antalye online?

* Platia predpisy o Zemi a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Zamierte na John-Leonard Struff proti Hugovi Grenierovi

Dvojica si predtým nikdy nehrala.

Prečítajte si aj toto:

Rusty Struff robí druhé kolo

Struff, ktorý mal najsilnejšie prvé podanie v mužskej hre, bol vo svojej úvodnej hre dvakrát zlomený, ale v 87. minúte schmatol nebezpečenstvo od Ruska Pavla Kota.

Nie je to vinobranie, ale John-Leonard Struff sa o to samozrejme príliš nestará. V týchto počiatočných fázach sezóny, najmä v prvom zápase, je víťazstvo prioritou všetkých tradícií.

Tridsaťročný mladík zaznamenal minulý rok na turné rôzne výsledky. Vlani v auguste vystúpil na svetovú jednotku 29, keď vo štvrťfinále Cincinnati Masters a treťom kole US Open dvakrát podľahol Novakovi Djokovičovi.

Keď však opustil newyorskú bublinu, jeho forma spadla z útesu. Vyhral iba tri z ôsmich zápasov a skončil na konci roku č. 37. Môže tento týždeň ísť celú cestu?

Grenier Posts vyhráva prvú súťaž v odbore ATP

Hugo Grenier zvíťazil v piatok na svojom prvom turné ATP po tom, čo porazil Slováka Alexa Molkana 7: 5, 6: 4 v sete. V zápase, v ktorom krátko hrozilo, že pôjde tak rýchlo, sa Francúz ocitol v náručí skorého prekonania manka 3: 1. Sledoval však Molkonovo tempo.

Grenier vyhral päť hier po sebe, aby sa dostal do vedenia, a v prvom sete podával 5: 5. Bol to tiež jeden zo štyroch brejkbalov, ktoré v zápase zmenil. Nakoniec zvíťazil za 90 minút.

READ  Sledujte Švajčiarsko vs Slovensko: Streamujte Majstrovstvá sveta juniorov – Ako sledovať a streamovať Major League & College Games

Očakáva sa, že 24-ročný hráč prekoná svoje predchádzajúce svetové číslo 237 v kariére, ak dokáže toto prvé víťazstvo podporiť vynikajúcou službou Struffovi. Grenier bol za posledných šesť rokov prominentne na úrovniach Challenger a IDF. Získal päť titulov IDF, ale žiadny na turné Challenger.

Struff v. Grenier predikcia a tip

Grenier od svojho návratu k profesionálovi nastúpil na viac ako 400 zápasov a bolo prekvapujúce, že na turnajovej úrovni nikdy nevyhral ani jeden zápas. Ale vďaka nízkemu umiestneniu dostal iba obmedzené možnosti kvalifikovať sa na hlavné trate. Dostal ranu v hlavnom žrebovaní turnaja ATP, keď sa na zoznam štartujúcich zhodilo niekoľko mien. Struff by túto rozprávku zastavil, ale čakal, že Francúz bude tancovať.

Tip: Struff vyhrať v troch setoch: 3/1 (bet365)

2021 Andalia Open sa bude hrať od 7. do 13. januára. Môžete sledovať Antalya Open tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.