Svet

Štúdia odhaľuje najlepší úkryt v Zombie Apokalypse – Veda – Apollo.LV – Itech

Je známe, že priemerné nákupné centrum je v prvej krajine sveta plné dôležitých výhod. Tiež, ak zombie ovládli svet, prečo neprežiť posledné dni života, nejesť jedlo zadarmo a nosiť drahé oblečenie? Alkohol je určite po ruke, takže môžete piť veľa.

Je pravda, že ak je vaším hlavným cieľom prežitie, a nie vzrušenie, supermarket nebude taký dobrý úkryt. V roku 2015 vyvinul tím štatistikov z Cornellovej univerzity, aby lepšie porozumel skutočnému šíreniu choroby, model zobrazujúci pomyselné šírenie moru zombie na americký kontinent. Ukázalo sa, že najlepšie miesta na schovanie boli riedko osídlené, izolované oblasti.

Autori štúdie vysvetľujú, že najlepšie miesto na schovanie sa počas zombie apokalypsy by bolo v horách Montany alebo Kanady. Ak sa to zmení, bude trvať niekoľko mesiacov, kým sa rozsiahla zombie apokalypsa rozšíri z New Yorku do celého štátu New York. Preto máte dostatok času naplánovať si malé podrobnosti na útek.

Vzhľadom na dynamiku ochorenia zombie ovládnu väčšinu obývaných oblastí veľmi rýchlo, ale potom pôjdu pomalšie, pretože zombie majú infikovaných menej jedincov. Vďaka tomu sa objaví čoraz menej zombie.

V modeli vyvinutom vedcami choroba preberá mestá veľmi rýchlo. Choroba zase trvá týždne, kým sa dostane na vidiek, a mesiace, kým sa dostane do hôr na severe. Samozrejme, ak nás filmy niečo naučili, nie všetky zombie sú rovnaké. Všetko závisí od toho, ako rýchlo sa dokážu pohybovať a ako rýchlo sa dá liezť po horách.

Túto simuláciu používa asi 300 miliónov ľudí, z ktorých každý má jednu z nasledujúcich podmienok: človek, obeť, zombie alebo mŕtvy zombie. Tento model bol vyvinutý na základe rozdielnych vzťahov medzi ľuďmi v týchto podmienkach.

READ  Voľby do roku 2020: Trump tlačí na vyšetrovateľov volieb v Gruzínsku, aby „našli podvody“

Je však potrebné poznamenať, že ani pri najlepších skrýšach nie je situácia v Spojených štátoch v prípade Zombie Apocalypse dobrá.

„Naozaj sme zistili, že„ dosiahneme výsledok, “píše sa v štúdii.

Choďte aj za Apollom Instagram – Všetko úžasné, krásne a dôležité na jednom mieste!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close