šport

Stuttgart 2022: Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Keďže trávnatá sezóna sa začína turnajom Libema Open v holandskom Den Bosch, zraky všetkých budú tento týždeň upierať na Pass Open v Stuttgarte. Vonkajšie podujatie ATP250 sa uskutoční od 6. do 12. júna na štadióne tenisového klubu Weissenhoff v nemeckom Stuttgarte.

Pred majstrovstvami vo Wimbledone, ktoré sa začnú 27. júna, dá podujatie hráčom príležitosť odstrániť hlinený prach z topánok a prejsť na trávu.

Turnaj prilákal kvalitné pole na čele so svetovou päťkou Stephanosom Tsitsipasom. Svetová 10-ka Matteo Ferrettini, svetová 13-ka Hubert Harkoks a svetová šestnástka Denis Shapovalov sú v prvej štvorke.

Po dosiahnutí finále na Roland Garros v roku 2021 sa Citzabesova výzva v Paríži skončila predčasne vo štvrtom kole v rukách 19-ročného Holgera Runea. Po tejto šokujúcej porážke dostal Grék na poslednú chvíľu divokú kartu na Pass Open a pokúsil sa na tráve nabrať dynamiku.

Po dvojmesačnej prestávke v nemeckom meste Matteo Ferrettini sa kvôli operácii ruky ocitol mimo celej antukovej hojdačky. V roku 2019 vyhral stuttgartský titul a bude inšpirovaný tým, keď bude opäť aktívny.

Hubert Harrocks má spomienky na minuloročný postup do semifinále vo Wimbledone. Ocenil by možnosť vrátiť sa na trávnik po výjazde vo štvrtom kole z Paríža.

Kampaň Denisa Shapovalova na French Open bola prerušená v prvom kole. Semifinalista Wimbledonu v roku 2021 bude mať 20 minút na rozmyslenie a nabitie si batérií a bude veľmi túžiť opustiť PAS Open úplne.

V Stuttgarte budú súťažiť aj Nikoloz Basilashvili, Lorenzo Sonego, Alexander Bublik, Ugo Humbert, Andy Murray, Nick Kyrgios a Lorenzo Musetti. Môžu otriasť žrebom a spôsobiť zmätok.

Keďže na Boss Open je pripravených niekoľko fantastických zápasov, poďme sa pozrieť na všetky dôležité informácie z vysielania, ktoré potrebujete mať pred zápasom:

READ  Neutešená situácia FC Barcelona a Lionela Messiho v La Lige 2020/21

Zoznam kanálov ATP Stuttgart

Matteo Bertini bude na druhom mieste v Stuttgarte
Matteo Bertini bude na druhom mieste v Stuttgarte

Video Amazon Prime Spojené kráľovstvo, Írska republika.

Buďte hrou Austrália, Stredný východ & Singapur.

இகியி Čína.

Eurosport – Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Francúzsko, Rusko, Škandinávia (okrem Dánska).

Nova Sport – Česká republika.

Dánsko – TV2.

Sky Thajsko – Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko.

Sportcast (super tenis) – Taliansko.

Telephonica / MovieStar Španielsko.

helénčina (OTE TV) – Grécko.

Zigo – Holandsko.

Bolsat – Poľsko.

Wow – Japonsko.

Tenisový kanál – USA.

DSN – Kanada.

ESPN – Latinská Amerika.

Discovery – India.

Priamy prenos bude dostupný aj na Tennis TV.


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close